Dot.: Battlefield Hardline (PS3) Problem z grą online.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield Hardline (PS3) Problem z grą online.

★★ Novice

Witam, otóż ostatnio zakupiłem przez PS Store grę BF Hardline w wersji na PS3 które posiadam od niedawna. No i wszystko ładnie pięknie działa ale... he he he jest problem mały gdyż chciałem sobię zobaczyć multiplayer'a w tej grze ale gdy biorę opcję "Gra Online" to wyskakuje komunikat że "Utracono połączenie z PSN" mimo że jestem wpisany do PSN, np Ps Store działa itd. To.. BF ma mnie gdzieś i nie chce się zalogować do serwerów EA :> W czym może być problem? EA nie wpusza już nowych użytkowników do gry na PS3? Serwer leżą? Dodam że łączę się po Wi-Fi (bo inaczej nie mogę) oraz mam nowe PSN (ponieważ nigdy nie posiadałem żadnej konsoli Sony wcześniej). Z góry dzięki za pomoc i Wesołych Świąt! : P

Wiadomość 1 z 2 (740 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Hardline (PS3) Problem z grą online.

Community Manager

Hej @GieetA1998 

 

Nie zauważyłem żadnych problemów z działaniem serwerów Battlefield Hardline w ostatnim czasie Standard smile

 

Upewnij się, że na Twoim routerze zostały odblokowane odpowiednie porty(poniżej) i wykonaj również kroki zawarte w tym artykule. 

 

TCP: 80, 443, 9988, 10000-10100, 17502, 42127

UDP: 3659, 14000-14016

 

Daj mi znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

 

Szczęśliwego Nowego Roku! :P

Wiadomość 2 z 2 (689 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem