Battlefield Bad Company 2 nie urochamia się

autor: LonelyWolf1571
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield Bad Company 2 nie urochamia się

★★ Novice

Dzień dobry,

Mam problem z powyższą grą. Polega on na tym, że po wyświetleniu logo EA, Dolby Digital Sound i Frostbite gra crushuje się, ale bez błędów. Gra została zaktywowana w Origin za pomocą kodu. Proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 5 (531 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Bad Company 2 nie urochamia się

Community Manager

Hej @LonelyWolf1571 

 

Znalazłem problem podobny do Twojego na naszym angielskim forum AHQ: 

 

1. Zaktualizuj sterowniki dźwięku/grafiki do najnowszej wersji i zmień ustawienia dźwięku na CD (instrukcja)

2. Usuń zawartość folderu TEMP (możesz to wykonać za pomocą programu CCleaner) na komputerze i zaktualizuj program PunkBuster (link)

3. Uruchom grę jako administrator 

4. W Dokumentach znajdź folder gry, otwórz plik settings (za pomocą notatnika) i zmień wartość przy "SpeakerCount="z 0 na 2

 

 

Wiadomość 2 z 5 (514 wyświetleń)

Dot.: Battlefield Bad Company 2 nie urochamia się

★★ Novice

Dziękuje za odpowiedź lecz rozwiązanie, które pan podał, niestety nie pomogło. Nie wiem dlaczego, ale dokument "settings" się nie utworzył Frown(((( pewnie związane z tym, że gra tak jakby się nie uruchamia się (komputer jej nie rozpoznaje, sprawdzałem w menedżerze zadań). Pozostałe punkty zrobiłem.

 

Wiadomość 3 z 5 (499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Bad Company 2 nie urochamia się

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @LonelyWolf1571 

 

Sprawdźmy zatem czy problem nie jest związany z DirectX Standard smile Przejdź proszę do folderu gdzie zainstalowana jest gra: 

 

Origin Games> Battlefield Bad Company 2 >_installer >DirectX > Redist

 

W tym folderze znajdziesz instalatory DirectX 9 i 10. 

 

Daj nam znać czy to rozwiązało problem Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (476 wyświetleń)

Dot.: Battlefield Bad Company 2 nie urochamia się

★★ Novice

Niestety, ale się nie udało Frown

Dodatkowo powiem, że gra po pokazaniu logo EA i przed pokazaniem logo Frostbite gra minimalizuje się dosłownie na sekundę i potem otwiera się z powrotem. No i przy urochomieniu ma wiadomość od windows "proponowana rozdzielczość to 1920x1080". Może to też jest ważne?

 

Wiadomość 5 z 5 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem