Battlefield 5 nie uruchamia się/won't start

autor: 9024635
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 5 nie uruchamia się/won't start

★★★ Newbie

Witam. Ostatnio mam pobrałem z battlefield5. mam definitive , edition kupione ze steam. wszystko było dobrze za 1 razem włączył mi si pobrał ea app ale jutro nie działa klikam graj i włącza się na 5 sekund i od razu wyłącza proszę o jak najszybszą pomoc Frown    

 

Hello. Recently I have downloaded from battlefield5. I have the definitive edition bought from steam. everything was fine the first time it turned on and I downloaded the ea app but it doesn't work tomorrow I click play and it turns on for 5 seconds and turns off immediately please help me as soon as possible :(

 

 

Wiadomość 1 z 2 (608 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 5 nie uruchamia się/won't start

Community Manager

Hej @9024635 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Upewnij się proszę, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową dodając odpowiednie wyjątki do obu. Następnie uruchom grę jako administrator, akceptując wszystkie monity odnośnie wprowadzania zmian na dysku. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (590 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 5 nie uruchamia się/won't start

Community Manager

Hej @9024635 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Upewnij się proszę, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową dodając odpowiednie wyjątki do obu. Następnie uruchom grę jako administrator, akceptując wszystkie monity odnośnie wprowadzania zmian na dysku. 

Wiadomość 2 z 2 (591 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem