Battlefield 5 nie moża pobrać

autor: Snakee151
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield 5 nie moża pobrać

★★ Novice

@Chytrooki No niestety, przez tą apkę EA już próbowałem i tak samo błąd pobierania. Spróbowałem też kombinacji z VPN i zmianą ip ,bezskutecznie. Udało mi się nawet pobrać bf5 z innego źródła, pomyślnie dodałem go do origina, ale przed rozpoczęciem rozgrywki multi trzeba dossać updaty i co? i jajco :D oczywiście nawet to się nie chce pobrać i błąd wyskakuje jak poprzednio.

Wiadomość 11 z 13 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 nie moża pobrać

Community Manager

Hej @Snakee151 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i dotychczas wykonane kroki. 

 

Poproszę Cię o całkowite odinstalowanie Origin (czyszcząc pliki pamięci podręcznej). Jeśli EA app jest zainstalowane na Twoim komputerze dodaj wyjątki do zapory sieciowej Windows (oraz do programu antywirusowego, jeśli jest on zainstalowany na Twoim komputerze), po czym uruchom EA app jako administrator akceptując monity odnośnie wprowadzania zmian na dysku.

 

Dodawanie wyjątku do usługi Zabezpieczenia systemu Windows - Pomoc techniczna pakietu Office

 

Jeśli EA app nie jest zainstalowane na komputerze uruchom instalator jako administrator i analogicznie zaakceptuj wszystkie monity odnośnie wprowadzania zmian na dysku. 

Wiadomość 12 z 13 (161 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 nie moża pobrać

[ Edytowane ]
★★ Novice

@EA_Kuba Origin i EA app odinstalowałem, wyczyściłem rejestr z pozostałości wpisów programem, zastosowałem się do poradnika "(czyszcząc pliki pamięci podręcznej)." Następnie pobrałem i zainstalowałem EA app, zezwoliłem aplikacji EA komunikowanie się przez zaporę sieciową jak i dodałem do wyjątków do antywirusa windows defender. Po uruchomieniu z administratorem i próbie pobrania, wyskakuje błąd.
"Podczas pobierania coś poszło nie tak. Daj nam kilka minut i spróbuj ponownie." czyli ten sam co był.
Problem występuję tylko i wyłącznie w battlefield 5, gry które posiadam np. bf 3, 4 ,1 pobierają jak i uruchamiają się bezproblemowo i nie jestem osamotniony z tym problemem bo wiele ludzi się skarży na identyczny przypadek.

Wiadomość 13 z 13 (152 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem