Battlefield 5 nie moża pobrać

autor: Snakee151
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 5 nie moża pobrać

★★ Novice

Witam, czy jest jakiś problem z serwerami EA? za chiny nie da się pobrać battlefielda 5 za pomocą orgina czy EA app. W orgin wyskakuje błąd ...|
"Przepraszamy, ale klient Origin nie może pobrać Twojej gry. Sprawdź stan swojego połączenia z Internetem lub spróbuj ponownie później"

Dodam, że system jest świeżo po reinstalacji, updaty są wszystkie aktualne jak i sterowniki no i internet śmiga jak należy. Poza tym wszystkie inne gry które posiada na orgin pobierają się bezproblemowo. Próbowałem reinstalacji programów, uruchamiania z adminem, czyszeniem rejestru nic nie pomaga od 2 dni nie da się pobrać tego bf5

Wiadomość 1 z 13 (721 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 nie moża pobrać

@Snakee151 Witam. Taki problem niedawno występował podczas instalacji BF4 i BF3. Wyłącz EA App/Origin. Wejdź na stronę internetową Origin i się zaloguj, przejdź do biblioteki i spróbuj wymusić pobieranie przez stronę internetową 🙂.

CCP Hero Banner

Wiadomość 2 z 13 (694 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★ Novice

Dziękuje za odpowiedz, jestem na stronie orgin wchodzę do biblioteka gier klikam na bf5 jest tylko napis graj w orgin po kliknięciu mam do wyboru uruchom orgin lub pobierz orgin. Nie bardzo wiem jak mógłbym wymusić pobieranie przez stronę.

Wiadomość 3 z 13 (689 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

@Snakee151 Naciśnij uruchom Origin i zobacz czy się włączy.

CCP Hero Banner

Wiadomość 4 z 13 (679 wyświetleń)

★★ Guide

Kolego jeśli masz wykupioną grę to w origin znajdziesz ikonę bt5 i będzie pobierz

Wiadomość 5 z 13 (673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Guide
@kot19732 możę to menu trochę Ci pomoże
Wiadomość 6 z 13 (672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

@Chytrooki Oczywiście klikałem już to, origin się uruchamia, ale błąd jest identyczny jak wcześniej

@kot19732 Klikanie w ikonkę i polecenie pobierz skutkuje tym samym co poprzednio.

Szkoda bo chciałem sobie pograć przez weekend a tu się nawet pobrać nie da... tak się kończą cyfrowe dystrybucje i płacenie za nic.
Można to obejść jak bym miał pliki gry bo jest tam w tym menu polecenie "znajdź grę" po wskazaniu ścieżki powinno odpalić, no ale skąd ja wezmę te pliki. Wiem bo kiedyś tak dawałem koledze bf aby nie musiał pobierać przez instalator.

Wiadomość 7 z 13 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Guide

może w miejscu gdzie ściągasz i instalujesz grę masz za mało miejsca sprawdz

Wiadomość 8 z 13 (634 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

@Chytrooki Wiadomo kiedy to zostanie naprawione? Ewentualnie jakie było rozwiązanie w przypadku bf3 i 4 bo szperając w Internecie napotkałem się na podobny problem w przypadku innych gier np the sims 3 ale bez rozwiązania...

Wiadomość 9 z 13 (618 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

@Snakee151 Spróbuj pobrać z EA Desktop i sprawdź czy możesz zainstalować. Można sprawdzić przez VPN czy po zmianie IP zacznie pobierać. Miałem podobny problem w MFS i VPN mi pomógł.

W linku poniżej masz opisany ten sam problem. Będę to śledził jak czegoś się dowiem to napisze. Narazie wiem tyle że czasami się samo odblokowuje i można pobierać ale nie wiem jak i użytkownicy sami niewiedzą🙃

https://answers.ea.com/t5/Origin-Client-Web-Technical/BF4-wont-download-from-Origin-pls-help/m-p/117...

CCP Hero Banner

Wiadomość 10 z 13 (611 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem