Dot.: Battlefield 4 Premium - problemy z DLC i samą grą

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 4 Premium - problemy z DLC i samą grą

★★★ Newbie

Witam, po uzyskaniu dostępu do BF4 Premium z EA Play Pro, nie mogę pobrać płatnych DLC, nie mam dostępu do nieśmiertelników premium w grze ani na battlelogu i przy okazji w grze przestała mi działać myszka, i nie mogę nic zrobić, a myszki nawet nie widać na ekranie :/

Nie wiem czy po części może to wynikać z tego, że przed BF4 Premium z EA Play, zakupiłem Premium na innej platformie połączonej z kontem Origin, po czym zwróciłem BF4 Premium na tamtej platformie, bo wolałem wszystko mieć na Origin, dostępu do tych nieśmiertelników wtedy też nie miałem, ale chociaż gra mi działała.

Pomocy, bo jestem już bezradny... spróbowałbym reinstall zrobić, ale nie wiem czy cokolwiek by to dało.

Wiadomość 1 z 3 (1 265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 4 Premium - problemy z DLC i samą grą

@picasso4517 Część.

Sprawdź rozwiązania w linku poniżej jeśli masz problem z myszką, co do brakującej zawartości musisz się skontaktować z pomocą techniczną EA. Brak możliwości pobierania to dwie opcje czyszczenie pamięci podręcznej Origin/EA Desktop lub skorzystanie z alternatywnego launchera Origin albo EA Desktop.

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/BF4-mouse-problem/td-p/1851909

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 247 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 4 Premium - problemy z DLC i samą grą

@picasso4517 Część.

Sprawdź rozwiązania w linku poniżej jeśli masz problem z myszką, co do brakującej zawartości musisz się skontaktować z pomocą techniczną EA. Brak możliwości pobierania to dwie opcje czyszczenie pamięci podręcznej Origin/EA Desktop lub skorzystanie z alternatywnego launchera Origin albo EA Desktop.

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/BF4-mouse-problem/td-p/1851909

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (1 248 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 Premium - problemy z DLC i samą grą

Community Manager

Hej @picasso4517 

 

Daj nam znać czy udało Ci się uprać z problemem. 

Wiadomość 3 z 3 (1 151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem