Dot.: Battlefield 3 - problem z pobraniem dodatków

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 3 - problem z pobraniem dodatków

★★★ Newbie

 

Witam.

Mam problem z pobraniem na swój komputer gry Battlefield 3, a w zasadzie jej dodatków.

Posiadam zakupione premium które było aktywowane około 5 lat temu. Wtedy to też grałem w BF często i namiętnie Tongue out

Ostatnio wróciła mi pamięć o wielu godzinach grania i postanowiłem znowu się pobawić. Zacząłem więc pobierać BF z origina i wszystko szło w porządku.

Przerwałem jednak pobieranie na samym bf3, podstawce (w kolejce miałem wszystkie dodatki, b2k, cq itd itd, były wszystkie) i wyłączyłem kolejkę żeby sprawdzić czy BF3 działa w porządku.

Gra działała więc zadowolony wyłączyłem komputer, lecz gdy następnego dnia chciałem jakoś pobrać dodatki to nie mogłem znaleźć żadnej takiej opcji na originie.

Według "menadżera dodatków" posiadam b2k i bf3 premium (a nie posiadam reszty dodatków- endgame, armored kill, aftermath close quarters- jedynie dwa wymienione wczesniej), jednak nie mam jak w ogóle pobrać dodatkowej zawartości.

Z góry dziękuję za uzyskaną pomoc. Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 3 (691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Battlefield 3 - problem z pobraniem dodatków

[ Edytowane ]

Witaj

 

1. Prosze wylogowac sie z Origin,

2. Odinstalowac program Origin,

3. Upewnic sie, ze gra nie pokazuje sie na liscie programow w Panel Sterowanie/Programy. Jezeli tam jest to prosze kliknac odinstaluj.

4. Prosze odkryc ukryte foldery w systemie Windows. Instrukcja tutaj:
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/show-hidden-files#show-hidden-files=windows-7

5. Prosze odnalezc i usunac folder Origin z nastepujacych folderow (Jezeli tych folderow nie bedzie to znaczy, ze zostaly usuniete przy odinstalowaniu Origin, ale lepiej sie upewnic):
Folder Origin - Domyslnie w C: \ ProgramData \ Wylaczajac folder: C:\ProgramData\Origin\LocalContent znajdujacy sie w folderze origin
Folder Origin - Domyslnie w C: \ Uzytkownicy \% username% \ AppData \ Local \
Folder Origin - Domyslnie w C: \ Uzytkownicy \% username% \ AppData \ Roaming \
Uwaga: Foldery te sa domyslnie ukryte, a bedzie trzeba je odkryc, aby byc w stanie je zlokalizowac.
W systemie Windows XP folder ProgramData znajduje sie w C: \ Dokumenty i ustawienia \ Wszyscy uzytkownicy \ Dane aplikacji \ Electronic Arts \

6. Zainstalowac i uruchomic program CCleaner, ktory wyczysci komputer ze zbednych plikow programow, ktore zostaly odinstalowane.

Do pobrania tutaj:
http://www.piriform.com/ccleaner/download

Instrukcja dostepna pod adresem:
http://help.ea.com/en/article/how-to-use-ccleaner-to-fix-pc-issues/

7. Uruchomic ponownie komputer,

8. Pobrac najnowsze pliki instalacyjne Origin z oficjalnej strony internetowej:www.origin.com i zainstalowac jako administrator (znajdujemy instalator, klikamy na niego prawym klawiszem myszy I wybieramy “uruchom jako administrator),

9. W zakladce "Moje gry" w Originie prosze najechac na okladke gry i wybrac opcje "Pobierz",

10. Gra powinna zainstalowac sie automatycznie.

Wiadomość 2 z 3 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 - problem z pobraniem dodatków

★★★ Newbie

Czyli generalnie trzeba będzie odinstalować podstawkę i pobrać wszystko w jednym rzucie?

W każdym razie dziękuję za pomoc, jak będę miał lepszy internet pod ręką to się za to wezmę :D

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (674 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem