Dot.: Battlefield 3 - problem. Gra nie włącza się.

autor: FieldMarshal420
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 3 - problem. Gra nie włącza się.

★★ Novice

 Witam, mam problem z grą bf3, chciałem wrócić do starych czasów, ale gra się nie włącza.
Problem polega na tym, iż prześledziłem wiele for, także tych od ea i rozwiązania nie znalazłem. Grę reinstalowałem itp. itd. wiec proszę o nie pisanie podstawowych czynności.

 

Podczas otwierania gry przez steam, przełącza mnie do ea app, gdzie następnie przekierowuję na stronę batteloga, łącze się z serwer wybranym przez siebie i dostaję o tą wiadomość od steama (jpg załączone). Chodzi o to że nawet w menadżerze zadań nie ma procesu by gra się włączyła i nawet się nie pokazuję mimo ze steam twerdzi ze gra jest włączona. Ktoś ma jakiś pomysł żeby to naprawić? Wink

Wiadomość 1 z 6 (840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 - problem. Gra nie włącza się.

Witaj

 

Najprawdopodobniej masz nie połączone lub źle połączone konta EA i Steam.
https://help.ea.com/pl/help/pc/link-ea-and-steam/

Wiadomość 2 z 6 (815 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Battlefield 3 - problem. Gra nie włącza się.

★★ Novice

Ty za to pieniądze bierzesz czy jak? Takie głupoty pisać. Napisałem na czym polega problem i że przejrzałem wasze głupie odpowiedzi, które stosujecie do każdego. Branie pieniędzy za kopiuj wklej to jakiś żart. Liczę na pomoc a nie wklejanie rozwiązanie które nie działa nikomu. 

Wiadomość 3 z 6 (778 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 - problem. Gra nie włącza się.

[ Edytowane ]
★★ Novice

@SylwesterSpalonyWszystko jest zrobione dokładnie według waszej beznadziejnej instrukcji. - nie działa nadal Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (775 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 - problem. Gra nie włącza się.

Community Manager

Hej @FieldMarshal420 

 

Po pierwsze zakładam, że @SylwesterSpalony nie posiada kryształowej kuli, która rozszyfrowała by "(...) prześledziłem wiele for, także tych od ea i rozwiązania nie znalazłem. Grę reinstalowałem itp. itd. wiec proszę o nie pisanie podstawowych czynności. (...)". @SylwesterSpalony działa na forum wystarczająco długo by wiedzieć, że nie dla wszystkich podstawowe rozwiązania są oczywiste. Rozumiem, że wykonałeś szereg kroków i problem jest dla Ciebie frustrujący nie mniej nie upoważnia Cię to do tego by być nie uprzejmym dla innych użytkowników forum. 

 

Na angielskim forum AHQ, znalazłem obejście mówiące o sprawdzeniu czy gra będzie uruchamiać się po zaznaczeniu/odznaczeniu opcji "plugin-free game launching". 

 

Jeśli to nie pomoże daj nam znać jakie kroki oprócz powyższego zostały przez Ciebie dotyczas wykonane. 

Wiadomość 5 z 6 (699 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 3 - problem. Gra nie włącza się.

★★ Novice
@EA_Kuba Ty też wkleiłeś chyba randomowe rozwiązanie XD, bo nawet w komentarzach do twojego "forum angielskiego" problem nie został rozwiązany i ludzie piszą, że nie pomogło. Widzę firma origin zawsze na topie, porażka z wami ludzie
Wiadomość 6 z 6 (644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem