Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera - rozwiązanie

autor: adrijanasn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera - rozwiązanie

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam!

Mam problem z grą Battlefield 3, otóż grałem w nią dawno temu, jakieś 2 lata. Teraz kiedy próbowałem ją uruchomić, to klikam "Join server" no i mogę czekać i czekać, a i tak nic się nie stanie, raz udało mi się odpalić grę, lecz ponownie nie dałem rady. Próbowałem na przeglądarkach: Firefox, Chrome, Opera, Explorer. Origina odpalam jako administrator i to dalej nie chce normalnie działać, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto miał podobny problem i jakoś w tym pomoże.

Wiadomość 1 z 6 (3 374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera

Community Manager (retired)

@adrijanasn Witaj!

 

Jeśli problem nadal występuje, spróbuj wykonać poniższe kroki:

 

WTYCZKA

 

Sprawdź proszę czy używasz bez-wtyczkowej opcji uruchamiania gry:

 

33389.PNG

 

333389.PNG

 

Jeśli powyższe nie podziała, spróbuj jeszcze z samego katalogu gry C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3 i uruchomić:

 

154221132.PNG

 

RESET USTAWIEŃ

 

Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 

  1. Zmień nazwę folderu Battlefield 3 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 3 kopia
  2. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  3. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  4. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 3 w Dokumentach!  

 

ORIGIN

Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

 

 

ANTYWIRUS I INNE APLIKACJE

Wyłączcie celem testowym antywirus, który może blokować uruchomienie/aktywacje gry, szczególnie wrażliwe są AVG/AVAST, McAfee, Malware-bytes, jak i również programy typu nakładki: Fraps, Msi Afterburner, NZXT CAM, Asus OC itp. jak i programy typu Teamviewer i tak dalej.... Jeśli program mimo wyłączenia, nadal działa w tle, uruchom system w trybie 
CZYSTEGO ROZRUCHU

 

ODINSTALUJ I ZAINSTALUJ PONOWNIE PUNKBUSTER - instrukcja

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (3 434 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera

Community Manager (retired)

@adrijanasn Witaj!

 

Jeśli problem nadal występuje, spróbuj wykonać poniższe kroki:

 

WTYCZKA

 

Sprawdź proszę czy używasz bez-wtyczkowej opcji uruchamiania gry:

 

33389.PNG

 

333389.PNG

 

Jeśli powyższe nie podziała, spróbuj jeszcze z samego katalogu gry C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3 i uruchomić:

 

154221132.PNG

 

RESET USTAWIEŃ

 

Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 

  1. Zmień nazwę folderu Battlefield 3 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 3 kopia
  2. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  3. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  4. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 3 w Dokumentach!  

 

ORIGIN

Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

 

 

ANTYWIRUS I INNE APLIKACJE

Wyłączcie celem testowym antywirus, który może blokować uruchomienie/aktywacje gry, szczególnie wrażliwe są AVG/AVAST, McAfee, Malware-bytes, jak i również programy typu nakładki: Fraps, Msi Afterburner, NZXT CAM, Asus OC itp. jak i programy typu Teamviewer i tak dalej.... Jeśli program mimo wyłączenia, nadal działa w tle, uruchom system w trybie 
CZYSTEGO ROZRUCHU

 

ODINSTALUJ I ZAINSTALUJ PONOWNIE PUNKBUSTER - instrukcja

Wiadomość 2 z 6 (3 435 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera

★ Novice
@EA_Odix a co jeśli nie mam folderu Battlefield 3 w bibliotece Dokumenty ?
Wiadomość 3 z 6 (1 632 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera

EA Staff

Hej @K-heiyu11,

 

Wątek jest sprzed prawie trzech lat, ale odpowiem w nim na Twoje pytanie, na wypadek gdyby inni użytkownicy mieli problem ze znalezieniem tego folderu. 

 

Brakujący folder jest tworzony automatycznie przy instalacji i uruchomieniu gry. Dlatego w przypadku jeżeli nie możesz go znaleźć, zalecam Ci ponowną instalację gry. Po jej uruchomieniu poszukiwany folder powinien być dla Ciebie dostępny.  🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 4 z 6 (1 621 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera

★ Novice

@EA_Cekiel  Dzięki za odpowiedź.

Wiadomość 5 z 6 (1 619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 nieskończone odpalanie serwera

★ Novice
@EA_Cekiel niestety po ponownej instalacji gry, folderu w bibliotece Dokumenty nadal nie ma a gra nie uruchamia się.
Wiadomość 6 z 6 (1 604 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem