Dot.: battlefield 3 nie uruchamia się

autor: lukash24510
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

battlefield 3 nie uruchamia się

★ Novice

po przerwie około 2 miesięcy chciałem wrócić do bf3 lecz nie chciało się uruchomić. Próbowałem wszystkich dostępnych żródeł pomocy lecz nic nie działa. Problem polega na tym że gra niby się uruchamia lecz żadne okno z aplikacją sie nie pokazuje

Wiadomość 21 z 25 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 3 nie uruchamia się

★ Novice

Odinstaluj origin i grę ,potem ręcznie wyszukaj wszystkich plików i folderów z grą i origin . Po wszystkim zainstaluj grę od nowa . Powinno pomóc ponieważ origin przy aktualizacji psuje jakieś pliki .

Wiadomość 22 z 25 (574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 nie chce sie pobrac

★★★ Newbie
@hubertbrach też mam ten problem miałem przycisk "sciągnij" który nic nie robił a po tym jak wysłałem reporta z błędem aplikacji to zamiast naprawić ten błąd to usuneli mi przycisk "sciągnij" i mam teraz tylko szczegóły.... Napisałem dzisiaj do supportu zobaczę co odpowiedzią
Wiadomość 23 z 25 (572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 nie chce sie pobrac

★★★ Newbie
@masterbref ja nie mam opcji sciagniecia dodatków... mam limited edition z season passem.
Wiadomość 24 z 25 (571 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 nie chce sie pobrac

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Otrzymałem informację, że wczoraj została wydana aktualizacja Origin, która rozwiązuje problem z pobraniem Battlefield 3.

 

W przypadku problemów, wyczyśćcie pamięć podręczną programu oraz upewnijcie się, że program nie jest blokowany przez program antywirusowy, oraz zaporę sieciową. 

 

Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami

Wiadomość 25 z 25 (1 348 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem