Battlefield 3 Premium Problem (w kolejce)

autor: Wojtazik_18
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 3 Premium Problem (w kolejce)

★★★ Newbie

WItam, mam problem z BF3. A dokładnie z dodatkami premium. Wczoraj zainstalowałem sobie już podstawkę i byłem przekonany że będę miał i dodatki. Konto mam jako premium, przedmioty też. Nie mam map. Wchodzę w origin i "Battlefield 3 Premium" mam w kolejce. Próbowałem wielu rzeczy typu usuwanie z appadata, kontrole konta itp i dalej nic ... Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 2 (659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 3 Premium Problem (w kolejce)

Community Manager (retired)

@Wojtazik_18 

 

Zerknij do tego wątku jeśli dodatki się "przyblokowały" i wykonaj kroki analogicznie. BF 3 razem ze wszystkimi dodatkami zajmuje ok. 35 GB, więc sprawdź miejsce na dysku, powinno być 2 x tyle, gdyż gra musi pobrać pliki, a potem je wypakować. 

 

Spróbuj też usunąć foldery odnośnie dodatków, co wymusi raz jeszcze pobranie ich przez Origin:

 

111111115.PNG

 

Jeśli nadal będzie problem, prześlij zrzut ekranu jak to u Ciebie wygląda! 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (693 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 3 Premium Problem (w kolejce)

Community Manager (retired)

@Wojtazik_18 

 

Zerknij do tego wątku jeśli dodatki się "przyblokowały" i wykonaj kroki analogicznie. BF 3 razem ze wszystkimi dodatkami zajmuje ok. 35 GB, więc sprawdź miejsce na dysku, powinno być 2 x tyle, gdyż gra musi pobrać pliki, a potem je wypakować. 

 

Spróbuj też usunąć foldery odnośnie dodatków, co wymusi raz jeszcze pobranie ich przez Origin:

 

111111115.PNG

 

Jeśli nadal będzie problem, prześlij zrzut ekranu jak to u Ciebie wygląda! 

Wiadomość 2 z 2 (694 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem