Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

autor: minnowek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

★★ Apprentice

Gdy chcę wejść na serwer, na którym aktualnie znajduje się mapa z któregoś z DLC (oprócz Back To Karkand) battlefield się wyłącza, a w battlelogu pojawia się informacja o brakującej zawartości, a mianowicie : "Gra rozłączona: brakuje zawartości w grze." Gdy chcę wejść na serwer, na którym nie ma mapy z addonu mogę normalnie grać. Grę kupiłem w 2017 roku i zaktualizowałem do edycji premium w 2018 roku i wtedy działała normalnie. Gdy ostatnio chciałem zagrać wyświetlił mi się powyższy błąd.

 

Przed napisaniem tego tematu skontaktowałem się z supportem i próbowali naprawić mój problem, ale jest to stara gra i jak napisali "Battlefield 3 jest grą, do której zapewniamy teraz ograniczone wsparcie". Usunęli mi battlefielda z konta i przypisali go ponownie, a to nic nie dało. Próbowałem też usuwać ciasteczka itp.

 

Nie mam pojęcia, co jeszcze mogę zrobić, dlatego piszę tutaj. Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. W załączniku dodaję błąd, który wyskakuje.

Wiadomość 1 z 9 (1 856 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

★★ Apprentice

Problem rozwiązany. Polecam jednak korzystanie z live chat. Popełniłem błąd i przez długi czas kontaktowałem się przez maila. Problem był taki, że Origin nie widział moich pozwoleń do Premium.

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 9 (1 688 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

@minnowek Witaj🙂. Spróbuj pobrać dodatki manualnie. W aplikacji Origin, wejdź do biblioteki gier kliknij na BF3, wybierz dodatkową zawartość i pobieraj po kolei każdy dodatek.

Mam nadzieję że zadziała 🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 9 (1 823 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

★★ Apprentice

Dzięki za odpowiedź. Spróbuje tak zrobić, zobaczymy...

Wiadomość 3 z 9 (1 816 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

★★ Apprentice

Niestety, dalej to samo.

Wiadomość 4 z 9 (1 808 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

[ Edytowane ]

@minnowekWyczyść pamięć podręczną z ta różnicą że usuń dodatkowo folder LocalContent ktorego nie powinno się usuwać. Następnie znajdź folder BF3 w folderze 'Moje Dokumenty' i go usuń. W kolejnym kroku użyj narzędzi Origin do naprawy gry.

https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

 

Powodzenia 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 5 z 9 (1 789 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

★★ Apprentice

Próbowałem, niestety bez skutku.

Wiadomość 6 z 9 (1 772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

★★ Apprentice

Problem rozwiązany. Polecam jednak korzystanie z live chat. Popełniłem błąd i przez długi czas kontaktowałem się przez maila. Problem był taki, że Origin nie widział moich pozwoleń do Premium.

Wiadomość 7 z 9 (1 689 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

★★★ Novice

Możesz opisać jak to naprawić bo mam ten sam problem.

Wiadomość 8 z 9 (1 257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 3 Edycja Premium - Brakująca zawartość

Community Manager

Hej @Matizz001 

 

Jeśli Twój problem jest podobny do tego opisanego w wątku skontaktuj się z nami bezpośrednio. Poniżej znajdziesz instrukcję w jaki sposób się z nami skontaktować: 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Wiadomość 9 z 9 (1 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem