Battlefield 1 wyłącza się bez komunikatu

autor: Machaj
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 wyłącza się bez komunikatu

★ Novice

Witam,

Od pewnego czasu mój battlefield 1 bardzo dziwnie się zachowuje podczas gry nagle się wyłącza bez żadnego komunikatu próbowałem już wszystkich rozwiązań z: 

 

-https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-Battlefield/BF-1-wylacza-sie-rozwiazanie-dla-procesorow-R... poza odinstalowaniem aktualizacji ponieważ post był pisany już 2 lata temu i tak owej nie mam. 

 

Specyfikacja: 

KARTA

AMD Radeon RX 5600 XT 

 

PROCESOR

AMD Ryzen 5 3500X 6 rdzeni 4.20 GHz

 

 PAMIĘĆ  

16GB    2X8GB 3200MHz

 

SYSTEM

Windows 10 Pro 

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 6 (566 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wyłącza się bez komunikatu

Community Manager

Hej @Machaj 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

Jeśli tak, prześlij nam plik DxDiag

Wiadomość 2 z 6 (454 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wyłącza się bez komunikatu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Podpinam się pod post ponieważ mam ten sam problem i od dłuższego czasu walczę z tym, niestety do teraz nie udało mi się rozwiązać efektu nagłego wywalania do pulpitu w trakcie gry. Posiadam najnowsze sterowniki nVidia, 

Specyfikacja PC: 

Płyta główna ASRock P67 PRO3

Procesor Intel CORE I7 2600K 3.4GHz@4GHz

Chłodzenie SilentiumPC Fortis

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5

Pamięć GoodRam 2x8GB 1866MHz DDR3 CL10

Zasilacz XFX Core 550W

 

Chciałem wam przesłać dxdiag, ale nie posiadam przycisku "Uruchom 64-bitowy program DxDiag" a system mam 64 bitowy (tak wynika w informacji o systemie), jest tylko opcja "zapisz wszystkie informacje", które zapisuje w notatniku, więc o co chodzi?

Nie mam już pojęcia gdzie leży problem, bardzo dużo rzeczy już próbowałem i dalej istnieje z wyrzucaniem do pulpitu bez żadnego błędu i komunikatu. 

Ktoś pomoże? 

Wiadomość 3 z 6 (390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wyłącza się bez komunikatu

Community Manager

Hej @EdiSk8 

 

Dzięki za informację o braku przycisku "Uruchom 64-bitowy program DxDiag" Standard smile

 

Poprawiłem ten wątek tak, żeby instrukcje były bardziej zrozumiałe Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wyłącza się bez komunikatu

★★★ Newbie

Problem dalej nie rozwiązany, wczoraj kilkukrotnie wchodziłem na różne serwery trochę pograłem i dalej wywala do pulpitu, ktoś pomoże bo już tyle rzeczy próbowałem, że już nie mam pojęcia co jest nie tak. 

Wiadomość 5 z 6 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wyłącza się bez komunikatu

@EdiSk8 Witaj spróbuj wyłączyć nakładek GeForce Now. Usuń folder BF1 z moich dokumentów. Uruchom grę/origin jako administrator. To kilka możliwości które mogą pomóc, więcej do poczytania z podobnym problem zamieszczę w poniżej.

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/42453/bf1-crash-to-desktop-without-error-message/p2

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-1/BF1-Crashing-to-Desktop-Constantly/m-p/6797049

Problem jest złożony i cieżko jednoznacznie określić co jest przyczyną. Mam nadzieję że w informacjach znajdziesz rozwiązanie problemu. Powodzenia 🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 6 (331 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem