Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

autor: tofik491
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

★★★★ Novice
Witam serdecznie. Utracilem postęp w Kampani ukończone opowieści, wpisy do kodeksu, podręczniki polowe. Dodatkowo w trybie multi mój żołnierz stracił bronie,obligacje,rangi.. Wygląda to tak jakbym zaczynał grę od nowa. Proszę o pomoc
Wiadomość 1 z 7 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

Hej,

Problem przez Ciebie jest już znany i badany przez odpowiednie studio. Wkrótce wszystko wróci do normy. Warto zaznaczyć także, że reset statystyk występuje wyłącznie w menu gry. Podczas gry na serwerze wszystko powinno w pełni działać.

Niestety jako gracze aktualnie nie możemy nic z tym zrobić. Wystarczy cierpliwość.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (687 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

Hej,

Problem przez Ciebie jest już znany i badany przez odpowiednie studio. Wkrótce wszystko wróci do normy. Warto zaznaczyć także, że reset statystyk występuje wyłącznie w menu gry. Podczas gry na serwerze wszystko powinno w pełni działać.

Niestety jako gracze aktualnie nie możemy nic z tym zrobić. Wystarczy cierpliwość.

Wiadomość 2 z 7 (688 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

★★★★ Novice
Czyli Kampania postęp gry też wroci do normy? Został mi jeden wpis do kodeksu odblokować i platyna.
Wiadomość 3 z 7 (519 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

Kodeksy z pewnością wrócą do normy ponieważ są częścią gry online.

Nie jestem pewny czy aktualne problemy także mają wpływ na tryb jednoosobowy ponieważ jego postęp jest zawsze zapisywany lokalnie. Lecz nie wydaje mi się przypadkiem "stracenie" na raz postępu multiplayer oraz singleplayer.

Wiadomość 4 z 7 (514 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

★★★★ Novice
A jednak tak się stało.. Więc pewnie będę musial poraz kolejny przechodzić całego singla... 😏
Wiadomość 5 z 7 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

Na razie bym się z tym wstrzymał aż do naprawienia problemu. Nie ma też sensu obierać najgorszej możliwości. Standard smile

Wiadomość 6 z 7 (502 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 utracony postęp w grze. (Kampania, wyposażenie żołnierza)

★★★★ Novice
Zobaczymy jak naprawia... I zarazem popsuja😁
Wiadomość 7 z 7 (499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem