Battlefield 1 achievements Origin > Steam

autor: AlberciQ_38
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 achievements Origin > Steam

★ Novice

Witam,
Mam problem z osiągnięciami. W bf1 na Originie przegrałem ok. 90h. Teraz kupiłem na Steamie i osiągnięcia się nie przeniosły po uruchomieniu gry.

Wiadomość 1 z 2 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1 achievements Origin > Steam

EA Staff

Cześć @AlberciQ_38,

 

Synchronizacja Twoich osiągnięć powinna być natychmiastowa i powinna mieć miejsce zaraz po zalogowaniu się na konto Steam.

 

Wygląda na to, że ich brak widoczności może być spowodowany nieprawidłowym połączeniem konta EA z kontem Steam.

 

Spróbuj proszę zalogować się na naszej stronie help.ea.com używając danych logowania dla platformy Steam. Jak już to zrobisz, strona zapyta Cię o dane konta EA. Wtedy wpisz dane konta gdzie grałeś wcześniej w Battlefielda. 

 

Mam nadzieję, że Ci to pomoże. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (413 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 1 achievements Origin > Steam

EA Staff

Cześć @AlberciQ_38,

 

Synchronizacja Twoich osiągnięć powinna być natychmiastowa i powinna mieć miejsce zaraz po zalogowaniu się na konto Steam.

 

Wygląda na to, że ich brak widoczności może być spowodowany nieprawidłowym połączeniem konta EA z kontem Steam.

 

Spróbuj proszę zalogować się na naszej stronie help.ea.com używając danych logowania dla platformy Steam. Jak już to zrobisz, strona zapyta Cię o dane konta EA. Wtedy wpisz dane konta gdzie grałeś wcześniej w Battlefielda. 

 

Mam nadzieję, że Ci to pomoże. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 2 (414 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem