Battlefield 1 Czarne tło w menu

autor: Master_Lukas1234
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 Czarne tło w menu

★ Novice

Dzień dobry, mam problem dotyczący Battlefield 1.

Po przejściu z platformy Origin na EA App, podczas grania w Battlefield 1 mam w menu czarne tło, gdzie wcześniej korzystając z aplikacji Origin nie miałem takich problemów. Próbowałem wszystkiego, z Polskiego forum jak i zagranicznego i nic nie pomaga, sterowniki do karty graficznej mam najnowsze, naprawianie gry również nie pomaga (co zajmuje bardzo długo czasu nie wiem dlaczego) reinstall gry również nie pomógł. Po usunięciu pliku Battlefield 1 z folderu "Dokumenty" i włączeniu Battlefielda 1 tło mi się pojawiło, a wraz z nim informacja o aktualizacji interfejsu. Gdy klikam opcję nie teraz, nie jestem w stanie dołączyć do żadnego meczu multiplayer, gdyż gra wymaga wyżej napisanej aktualizacji, a po zaktualizowaniu gry pojawia się czarne tło.

Wiadomość 1 z 5 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 Czarne tło w menu

Community Manager

Hej @Master_Lukas1234 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Jednym z rozwiązań zaproponowanych na polskim forum było zainstalowanie gry na dysku systemowym. Czy ten krok również wykonałeś? Powiedz nam również dokładnie jakie kroki wykonałeś dotychczas. 

Wiadomość 2 z 5 (291 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 Czarne tło w menu

★ Novice

Niestety, ale zainstalowanie gry na dysku systemowym jest u mnie niemożliwe, gdyż nie mam wystarczająco wolnej pamięci na tym dysku.

 

Jeśli chodzi o dokładną rozpiskę kroków które znalazłem na forach i wykonałem to:

- Użycie programu CCleaner,

- Zainstalowanie najnowszych sterowników graficznych,

- Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie Battlefield 1,

- Usunięcie folderu Battlefield 1 z Dokumenty (oraz samego twinkle jak i plików z folderu settings),

- Naprawa Battlefield 1 oraz aplikacji EA,

- Zmienianie ustawień w grze,

- Wyłączenie antywirusa,

- Zainstalowanie Microsoft Visual CC+,

- Czyszczenie pamięci podręcznej EA Desktop.

 

Zależy mi na tym, żeby nie instalować tej gry na dysku systemowym, gdyż jak widać na załączonym zdjęciu, mam wolne tylko 18,4GB.

 

Wiadomość 3 z 5 (284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 Czarne tło w menu

Community Manager

Hej @Master_Lukas1234 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy udało Ci się rozwiązać opisany przez Ciebie problem? 

 

Czy dyski, które posiadasz są dyskami HDD, czy SSD? Potencjalnie problem nie powinien pojawiać się jeśli gra będzie zainstalowana na dysku SSD. 

 

Sprawdź również czy problem będzie pojawiał się kiedy uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu. 

 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

Wiadomość 4 z 5 (197 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 Czarne tło w menu

★ Novice

Do teraz nie udało mi się rozwiązać tego problemu.

 

Na dysku SSD mam zainstalowany system, a grę mam pobraną na dysku HDD, uruchomienie komputera w trybie czystego rozruchu również nie pomogło.

Wiadomość 5 z 5 (173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem