Dot.: Ban ?

autor: MustangGT102
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Ban ? 

Kiedy probuje dolaczyc do jakiegos servera mam komunikat "Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MustangGT102' (for 99999 minutes) ... Player MustangGT102 kicked by ACI LiveSecure for ACI-PB-VIOLATION-89381-BFH [Admin Decision]" 
Czy to jest ban ? A jesli tak to dlaczego ? Nie mam pojecia co sie dzieje ostatnio dostalem rowniez bana na steamie. Przypuszczam ze jest to jakis virus. Czy jest mozliwosc sie odwolac ? 

Wiadomość 1 z 4 (410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban ?

[ Edytowane ]

Witam

 

Tak to jest ban i to ban na wszystkie gry obsługiwane przez Punkbustera jest to program nie należący do EA więc EA bana nie może ściągnąć czy nadać.  (szanowny kolego nie ma wirusa który rozdaje bany za nic Standard smile - widocznie używałeś jakichś zabronionych rzeczy w dowolnej grze mającej PB typu WH aimbot itp nie mi to oceniać Standard smile aby się odwołać od bana zapoznaj się z tymi 3 tematami które pokierują cię co dalej i gdzie napisać.

 

Temat 1

Temat 2

Temat 3

 

Oraz zapoznać się z regulaminem

 

Wiadomość 2 z 4 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban ?

★ Novice

Rozumiem ze ciężko mi uwierzyć ja sam pewnie bym sobie nie uwierzył na twoim miejscu. Tyle że serio nigdy dosłownie nigdy nie użyłem cheatow w jakimkolwiek battlefieldzie. 
Nie będę kłamać bo to nie ma sensu. Mam zainstalowane cheat engina na kompie, jak za pewne wiesz ten cheat dziala to każdej gry. Tyle że używałem go tylko na grach single player albo... na prywatnej sesji w dying lighcie, ale w battlefieldach nigdy. Multiplayery zawsze gram fair. Nie mam pojęcia czy mogę dostać bana za cheat-a jeśli go nie używałem, ale to wydaje się najprawdopodobniej przyczyną.
Mam nadzieję że uda mi się jakoś z nimi dogadać. I uwieź mi systemy anty cheat są omylne. Zwykły błąd zegary płyty głownej może zostać wykryty jako czit.... 
Tak miałe na steamie. W skrócie przez błąd zegara cały system łącznie z grami działał 2x szybciej. Tutaj łap video gdybyś nie wierzył https://www.youtube.com/watch?v=340RXw_ewQQ 

Wiadomość 3 z 4 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban ?

★ Novice

[Aktualizacja]
Kolego albo mnie kłamiesz z tym banem... albo mnie odbanowali. 
Wlasnie dolaczylem na losowy server z punkbusterem BEZ PROBLEMOW 

Wiadomość 4 z 4 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem