Dot.: Ban przez błąd antycheata

autor: BlaackY25
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban przez błąd antycheata

★ Novice

Witam. Dostałem bana za przysłowiowe "nic", prawdopodobnie błąd antycheata. Kupiłem premium, wbiłem 32 lvl i gdy byłem offline dostałem permabana. Jest jakieś odwołanie sie od nieslusznego bana lub jak najszybsza odpowiedz od EA? Bardzo prosze o pomoc. Z gory dziekuje.

 

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'XXXXXX' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 63668418

Wiadomość 1 z 3 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban przez błąd antycheata

Community Manager

Hej @BlaackY25 

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone blokady przez PunkBuster, musisz skontaktować się z Even Balance, aby to wyjaśnić. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj

Wiadomość 2 z 3 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban przez błąd antycheata

★ Novice

@EA_Kuba Czy podczas gdy wysłałem podanie powinno wyświetlić się okienko lub coś takiego, że wiadomość została wysłana czy normalnie nie dostanę powiadomienia ponieważ bardzo chciałbym się dowiedzieć czy robię coś źle czy jest jednak dobrze.

Wiadomość 3 z 3 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem