Ban na bf3. Czy na bf4 też?

autor: mokebeXD
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban na bf3. Czy na bf4 też?

★★★ Newbie

Dostałem bana na pb. Słusznie. Ale teraz ciekawi mnie czy jeśli zakupie bf4/bf1 to tez będzie na nich ban na serwery? Szukałem w necie i zdania są podzielone i wątpie zeby pomgli mi tam niżeli tutaj. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (898 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban na bf3. Czy na bf4 też?

Witaj

 

Ban od PB jest na wszystkie gry które z niego korzystają. Jest to potwierdzone info. Co do BF1 tam jest FF i nie powinno miec to wpływu.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (898 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban na bf3. Czy na bf4 też?

Witaj

 

Ban od PB jest na wszystkie gry które z niego korzystają. Jest to potwierdzone info. Co do BF1 tam jest FF i nie powinno miec to wpływu.

Wiadomość 2 z 4 (899 wyświetleń)

Dot.: Ban na bf3. Czy na bf4 też?

★ Novice

ja dostałem bana na bf3 bez powodu niby to globalny błąd i tez grałem kilka miesiecy bf4 i tu nagle Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'soldiers78' (for 5 minutes) ... Player soldiers78 kicked by ACI LiveSecure for PBGL-BF3 PunkBuster Global GUID Ban-BF3 [Admin Decision

niby za co nawet człowiek bez oszustwa zostaje zablokowany wiec na * te konta gdy sa blokowane przez bana za nic

Wiadomość 3 z 4 (866 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na bf3. Czy na bf4 też?

★ Novice
zeby grac w bf4 trzeba wyłączyć w origin-ustawienia-więcej-orgin w grze u mnie przestało pokazywać ze ban jest na bf3 powinno działać bo u mnie działa

Wiadomość 4 z 4 (858 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem