Bad Company 2

autor: MerdoockPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Bad Company 2

★★★★★ Newbie
Witam, mam problem z Battlefield Bad Company 2. Kupiłem grę w empiku gdy wychodziła(ładnych parę lat temu) grałem w nią przez dłuższy czas i było wszystko OK. Komputer jak to wiadomo przechodził formatowania itd i po 3 letniej przerwie chciałem wrócić z kolegami do grania ale zainstalowałem grę, zaktualizowałem, gdy włączę grę zaloguje sie wyskakuje mi okno regulaminem po akceptacji regulaminu wyskakuje mi okno gdzie muszę ponowie podać numer seryjny wpisuje numer i wyskakuje mi komunikat że numer jest już wykorzystany, i na tym kończy się moja próba ponownego grania. Dodam że gra nie była pożyczana. Jak mam sobie z tym poradzić?

 

Wiadomość 1 z 2 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bad Company 2

Witaj

 

Mogło się tak stać że kod jakimś prawem wygasł ale w tym wypadku  nie obędzie się bez kontaktu z suportem EA w  celu weryfikacji. Jak  się skontaktować znajdziesz potrzebne informacje TUTAJ
możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Przygotuj:
1. Swój adres e-mail
2. Nazwę konta

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (395 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Bad Company 2

Witaj

 

Mogło się tak stać że kod jakimś prawem wygasł ale w tym wypadku  nie obędzie się bez kontaktu z suportem EA w  celu weryfikacji. Jak  się skontaktować znajdziesz potrzebne informacje TUTAJ
możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Przygotuj:
1. Swój adres e-mail
2. Nazwę konta

Wiadomość 2 z 2 (396 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem