Bad Company 2 - Użyty kod

autor: lechpils2115
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Bad Company 2 - Użyty kod

★★★ Newbie

Problem jest z kodem do BC2 - Chodzi o to, że gdy chcę aktywować grę na origin to kiedy wybieram wersję standardową (bo taką mam), pokazuje mi się komunikat że kod został już zużyty i nie można go aktywować ponownie, mimo że gry nie mam na koncie. Gra w wersji pudełkowej EA Classics

Wiadomość 1 z 3 (539 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bad Company 2 - Użyty kod

Community Manager

Hej @lechpils2115 @iejakant

 

Jeśli macie 100% pewność, że wasz kod nie został użyty na innym Waszym koncie (możecie spróbować to ustalić poprzez kontakt z nami) to musicie skontaktować się ze sprzedawcą w tej sprawie. Klucze do gier EA są o tyle jednorazowe, że można je wykorzystać na jednym koncie EA. Swoją grę możecie instalować dowolną ilość razy, jeśli zalogujecie się na konto na którym został wykorzystany Wasz kod Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (473 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Bad Company 2 - Użyty kod

★ Novice

Mam taki sam problem tylko na multi kupiłem grę z g2a i wpisuję kod seryjny to mi pokazuje że już użyty

Wiadomość 2 z 3 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bad Company 2 - Użyty kod

Community Manager

Hej @lechpils2115 @iejakant

 

Jeśli macie 100% pewność, że wasz kod nie został użyty na innym Waszym koncie (możecie spróbować to ustalić poprzez kontakt z nami) to musicie skontaktować się ze sprzedawcą w tej sprawie. Klucze do gier EA są o tyle jednorazowe, że można je wykorzystać na jednym koncie EA. Swoją grę możecie instalować dowolną ilość razy, jeśli zalogujecie się na konto na którym został wykorzystany Wasz kod Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (474 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem