BRAK SPOLSZCZENIA.

autor: mrtrzaski
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

BRAK SPOLSZCZENIA.

★★★ Newbie

Cześć wszystkim. Mam problem ze spolszczeniem w BF V. Najpierw miałem wersje gry GLOBAL, Następnie kupiłem wersję EUROPE i wgrałem drugi KEY do origin. Elegancko niby dodało grę, ale niestety dalej nie mam do wyboru języka polskiego. Mam dwie gry BF V w bibliotece gier, a ani jedna ani druga nie ma języka polskiego. Czy ktoś wie co mogę zrobić? 

Wiadomość 1 z 2 (1 335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BRAK SPOLSZCZENIA.

Community Manager

Hej @mrtrzaski 

 

Zakładam, że grę kupiłeś poza Origin, zgadza się? Jeśli tak to sugerowałbym,abyś skontaktował się ze sprzedawcą jeśli opis produktu wskazywał na to że gr jest w języku polskim. Nie ma możliwości dodania samego języka do Twojej gry, dodatkowo opis klucza produktu jako "Global", "Europe" jest bardzo mylący z racji regionalizacji kluczy w Origin. Gra kupiona w dwóch europejskich krajach, np. Polska i Hiszpania, będzie zawierała inny zestaw kluczy aniżeli gra kupiona np. w Niemczech. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 300 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BRAK SPOLSZCZENIA.

Community Manager

Hej @mrtrzaski 

 

Zakładam, że grę kupiłeś poza Origin, zgadza się? Jeśli tak to sugerowałbym,abyś skontaktował się ze sprzedawcą jeśli opis produktu wskazywał na to że gr jest w języku polskim. Nie ma możliwości dodania samego języka do Twojej gry, dodatkowo opis klucza produktu jako "Global", "Europe" jest bardzo mylący z racji regionalizacji kluczy w Origin. Gra kupiona w dwóch europejskich krajach, np. Polska i Hiszpania, będzie zawierała inny zestaw kluczy aniżeli gra kupiona np. w Niemczech. 

Wiadomość 2 z 2 (1 301 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem