BFH nie działa

autor: Str4ngerrrr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BFH nie działa

★★★ Newbie

Przez ostatni czas zrobiłem sobie długą prawie roczną przerwę od BFH. Po chęci zagrania w grę postanowiłem uruchomić BFH. Odpaliłem skrót na pulpicie i włączyło mi stronę internetową, wszystko było normalnie. Kliknąłem online, wybrałem serwer i kliknąłem dołącz. Gra tak jakby się odpalała włączył się proces i ikona na pasku narzędziowym. Po kliknięciu w ikonę przez nie więcej niż 5 sekund było widać czarny ekran po czym gra i proces się wyłączyły. Próbowałem znaleść jakąś poradę na forum lecz bez skutecznie. Mam wszystko zuaktualizowane włącznie z sterownikami lecz gra nadal nie działa.Posiadam system Windows 7 64 bitowy. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

Wiadomość 1 z 2 (196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH nie działa

Community Manager (retired)

@Str4ngerrrr

 

Spróbuj wykonać kroki z tego wątku, jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem