Dot.: BFH nie działa

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BFH nie działa

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Siemasz, chcę pograć w BFH ale nie mogę... Problem jest z tym językiem że origin nie ma dostępu do aktualnej wersji językowej gry i nie da się na żaden sposób jej odpalić. Gra w języku angielskim nie była by problem a jedynym problemem jest to że nie da się wybrać nic innego jak Polski/Rosyjski ehh. Macie pomysł jak to coś naprawić? 

EDIT: Nie działa nawet sposób z czyszczeniem pamięci podręcznej.

Wiadomość 1 z 7 (615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH nie działa

Community Manager

Siema @Ateretu 

 

O ile dobrze zrozumiałem Twój problem, to podczas uruchamiania gry pojawia Ci się komunikat o tym, że gra została zainstalowana w niewłaściwym języku, tak? Zazwyczaj w takich przypadkach pomaga naprawienie gry z poziomu Origin. Spróbuj uruchomić również grę w innym dostępnym języku (by potem po jej włączeniu, wrócić do polskiego Standard smile )

Wiadomość 2 z 7 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH nie działa

★★★ Novice

Niestety naprawa nie działa a zmienić języka się nie da :/ Jedyna zmiana języka jaka jest możliwa to ta przy instalacji a i tak jedynie na jaki mogę zmienić to Rosyjski...

Wiadomość 3 z 7 (580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH nie działa

Community Manager

@Ateretu Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry w Origin, wybierz Właściwości gry, przejdź do "Zaawansowane opcje uruchamiania". Jedyny język jaki jest tutaj dostępny z listy rozwijanej to polski?

 

Prześlij nam zrzut ekranu komunikatu który Ci się pojawia podczas uruchamiania gry. 

Wiadomość 4 z 7 (562 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH nie działa

★★★ Novice

W opcjach zaawansowanych nie ma żadnego języka do wyboru. Jedyna opcja to wiersz poleceń...

 

A co do screena to:

Wiadomość 5 z 7 (548 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH nie działa

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Ateretu Standard smile 

 

Wyczyść zatem pamięć podręczną programu Origin i uruchom grę ponownie. Jeśli to nie pomoże zainstaluj Origin ponownie, pobierając instalator stąd (po kliknięciu rozpocznie się pobieranie)

Wiadomość 6 z 7 (537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH nie działa

★★★ Novice

Niestety czyszczenie pamięci nie działa, instalacja Origina na nowo też nie :/ Aktualnie nie mam pojęcia jak to działa ale czasem się uruchomi czasem nie. Można powiedzieć, że włącza się kiedy najdzie go ochota...

Wiadomość 7 z 7 (514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem