Dot.: BF3 dziwny " BAN "

autor: BlackShadow2345
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF3 dziwny " BAN "

★★★ Newbie

Witam dawno nie grałem w BF3 bo zmieniałem laptop , dziś wchodzę na serwer i wyskakuje mi błąd " Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'BlackShadow2345' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN b005114c " pytanie czy to jakiś błąd z moją grą ? czytałem po forach że dużo osób miało ten problem , fakt jest taki że nie mam pojęcia za co mógłbym takiego dostać , nie miałem punkbustera więc go pobrałem , dodałem grę ale dalej to samo. Frown

Wiadomość 1 z 3 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF3 dziwny " BAN "

Community Manager

Hej @BlackShadow2345 , 

 

Odpowiedziałem na Twoje pytanie tutaj Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (521 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF3 dziwny " BAN "

Community Manager

Hej @BlackShadow2345 , 

 

Odpowiedziałem na Twoje pytanie tutaj Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (522 wyświetleń)

Dot.: BF3 dziwny " BAN "

★★★ Newbie

czytałem ten artykuł ,napisałem ticket od razu jak zauważyłem problem , ale nikt nie odpisuje a swoją drogą moim zdaniem to nienormalne że kupując gre na Waszej platformie,o ktoś blokuje moje konto i i ja mam sam sie z nim kontaktować , ciekawe co w przypadku jeśli ktoś nie jest obdarzony językiem angielskim i wydał pieniądze bezpowrotnie , teraz inne pytanie - czy możecie zwrócić mi pieniądze za premium które kupiłem ?

Wiadomość 3 z 3 (504 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem