BF3- Problem z klawiaturą i myszką.

autor: MarciNNPL2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF3- Problem z klawiaturą i myszką.

[ Edytowane ]
★★ Novice

MAM PROBLEM Z BF3 GDY URUCHAMIAM GRĘ OBOJĘTNIE CZY TO MULTI CZY SINGLE TO GRA DZIAŁĄ TYLKO W MENU KLIKAM DO AKCJI I WSZYSTKO GIT WIDZĘ JAK GRACZE STRZELAJĄ ALE JA NIESTETY NIE MOGĘ CHODZIĆ ANI STRZELAĆ , NIE WIEM CZY TO COŚ DA, ALE JA TAK NIE MIAŁEM WIĘC , GRĘ MUSZĘ SAM KLIKAĆ JAK JEST NA PASKU INACZEJ SIĘ NIE WŁĄCZA OKNO GRY , MAM NA FULLSCREENIE   .  

NAPRAWIŁEM MYSZKĘ TRZEBA WYŁ RAW MOUSE INPUT PROGRAMEM REALMWARE,  ALE NADAL KLAWA NIE DZIAŁA 

JUŻ REINSTALOWAŁEM

STEROWNIKI NAJNOWSZE

KARTA GRAFICZNA GTX 970

PROCEK I5-6600K

RAM 16 GB DDR4

WIN 10 PRO 86x

W GRĘ JUŻ GRAŁEM NA WIN 10 PRO

MUSIAŁEM FORMAT ZROBIĆ PC , I PO FORMACIE NIE DZIAŁĄ BF3

 

Wiadomość 1 z 18 (18 394 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Community Manager (retired)

Witaj @MarciNNPL2

 

Spróbuj ustawić osobne sterowanie dla pojazdów w opcjach gry:

 

image.png

 

Powodzenia Fingers crossed

 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 18 (18 270 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Community Manager (retired)

Witaj @MarciNNPL2

 

Z raportów, które otrzymywaliśmy od innych graczy, powodem braku kursora/ nie działaniem klawiatury była aplikacją Teamviewer/ Discord działająca w tle oraz inne podłączone urządzenia USB (pad itp.) 

 

Jeśli nadal masz tego typu problem, sprawdź powyższe oraz dodatkowo wyłącz w aplikacji Origin funkcję : Origin w grze.

 

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 18 (18 296 wyświetleń)
★★ Novice

oky Dzięki działa ale nastąpił następny problem gdy wsiadam do czołgu to nie mogę nim jeździć tylko strzelać mogę 

Wiadomość 3 z 18 (18 280 wyświetleń)
Community Manager (retired)

Witaj @MarciNNPL2

 

Spróbuj ustawić osobne sterowanie dla pojazdów w opcjach gry:

 

image.png

 

Powodzenia Fingers crossed

 

Wiadomość 4 z 18 (18 271 wyświetleń)

Problem z sterowaniem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, mam problem mianowicie klawiatura i mysz działają normalnie poza grą a po wejściu na serwer przy wybieraniu klasy żołnierza mysz działa ale przy respawnie już nie mogę nic zrobić ani się obrócić ani kucnąć ani wejść do menu. Nawet zrobiłem reinstalowanie gry i nic nie pomogło. Proszę o szybką pomoc 

Wiadomość 5 z 18 (18 256 wyświetleń)

Battlefield 3 - myszka i klawiatura nie działa

★★★ Newbie

Witam!

Mam problem z myszką i klawiaturą w grze Battlefield 3. Przy wejściu na serwer multiplayer myszka działa, mogę wybrać klasę, punkt odrodzenia etc. ale nie działa klawiatura, natomiast po zrespawnowaniu się nie działa ani myszka, ani klawiatura, nie mogę nic zrobić, jak zminimalizuję grę i znowu ją włączę, mogę ruszyć myszką nawet nie przez sekundę i koniec. Ogółem mam 2 konta i na dwóch kontach działa to w ten sam sposób. w Singleplayerze i w co-opie jest to samo. Z góry dziękuję za pomoc! 

Wiadomość 6 z 18 (18 303 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 3 - myszka i klawiatura nie działa

Community Manager (retired)

@mijalek11wppl@JGJG2000 Twój wpis został przeniesiony do tego wątku, gdzie znajduje się potencjalne rozwiązanie problemu].

Wiadomość 7 z 18 (18 187 wyświetleń)
★★★ Newbie
Mamy już czerwiec i nadal z tym nic nie zrobicie?
Wiadomość 8 z 18 (17 072 wyświetleń)
★★★ Newbie

Powiem lepiej, mamy wrzesień a mysz nie działa in game 

Wiadomość 9 z 18 (11 371 wyświetleń)
★★★ Newbie

Grudzień i dalej nie działa xD

Wiadomość 10 z 18 (8 907 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem