BF V - gra sama zmienia ustawienia graficzne

autor: OFFik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF V - gra sama zmienia ustawienia graficzne

★★★★ Apprentice

Po raz kolejny gra sama sobie zmienia ustawienia graficzne. Czy jest na to jakiś sposób? Te, które ustawiam sam są niższe od tego co sobie wybiera gra i zdecydowanie lepiej mi się na nich grało. Irytujące to już się robi i z tego co wiem nie tylko u mnie występuje ten problem.

Wiadomość 1 z 3 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V - gra sama zmienia ustawienia graficzne

[ Edytowane ]
★ Guide

Próbowałeś opcji Napraw za pomocą Origin? Jeśli to nie działa, możesz spróbować zabawy z plikiem PROFSAVE. Poniżej instrukcja:

 

  1. Uruchamiasz BFV, wprowadzasz swoje ustawienia graficzne, możesz rozegrać jakąś grę jeśli chcesz. Wyłączasz BFV;
  2. Wchodzisz do folderu Battlefield V: C:\Users\[nazwa użytkownika]\Documents\Battlefield V\settings lub po prostu w eksploratorze plików po lewej stronie wybierasz Dokumenty(Win10) lub Moje Dokumenty(Win7);
  3. Usuwasz plik PROFSAVE, natomiast plikowi PROFSAVE_tmp, zmieniasz nazwę na PROFSAVE.
  4. Sprawdź dodatkowo w Origin, czy masz włączoną synchronizację z chmurą: Origin -> Ustawienia aplikacji -> Instalacje i zapisane stany gry -> Przechowywanie w chmurze(musi być włączona);
  5. Jeśli wszystko ustawiłeś jak powyżej uruchom ponownie Origin, a następnie grę.

Daj jeszcze znać jaki masz system windows(jeśli Win10 - jaka kompilacja)? Sterowniki do GPU aktualne?

Wiadomość 2 z 3 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V - gra sama zmienia ustawienia graficzne

★ Guide
Wiadomość 3 z 3 (444 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem