grudzień
Witam, wczoraj zakupiłem BF V na komputer i od momentu pierwszego odpalenia pojawia się taki komunikat Przekroczono limit czasu połączenia z EA online. Twoja przepustowość sieci i/lub opóźnienie sieci mogą nie spełniać wymagań tej gry, Internet Światłowodowy, Statyczne IP komputera i Sieci LAN. Czy ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie ?.
grudzień
grudzień
grudzień
Powiem tak dzisiaj włączyłem grę i działała, po rozegranej jednej grze znowu ten sam problem. Odinstalowany antywirus, zapora systemowa wyłączona i teraz nie działa. Dziwne jest to, że inne gry działają np. World War 3, CS, i Warzone.
Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.
Dowiedz się więcej o weryfikacji logowaniaJeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.
Rozwiązywanie problemów z połączeniem