Dot.: BF V Przekroczono limit czasu połączenia z EA online.

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF V Przekroczono limit czasu połączenia z EA online.

★ Novice

Witam, wczoraj zakupiłem BF V na komputer i od momentu pierwszego odpalenia pojawia się taki komunikat   Przekroczono limit czasu połączenia z EA online. Twoja przepustowość sieci i/lub opóźnienie sieci mogą nie spełniać wymagań tej gry, Internet Światłowodowy, Statyczne IP komputera i Sieci LAN. Czy ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie ?.

Wiadomość 1 z 4 (832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V Przekroczono limit czasu połączenia z EA online.

★★★★ Novice
@Adrian19951711 Wszystkim plikom z gry [pliki .exe], pozwól w zaporze, następnie w antywirusie dodaj do wyjątku. Jak wejdziesz do gry, bo myślę że odpaliłeś. Wtedy szukaj serwerów w ten sposób ( reset fitrów, zaawansowane szukanie). Mi w ten sposób pokazuję najwięcej. PS: między słowami- to czasami taki komunikat wyskakuje , ale to ze strony serwerów. Ich błędy serwerowe.
Wiadomość 2 z 4 (816 wyświetleń)

Dot.: BF V Przekroczono limit czasu połączenia z EA online.

@Adrian19951711 Witam. Sprawdź rozwiązanie w wątku poniżej. Co prawda jest z BF1 ale powinno pomóc. To co napisał @sovtware też jest rozwiązaniem problemu. Ale trudno powiedzieć które zadziała w twojej sytuacji.

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-1/Connection-to-EA-online-timed-out-Your-network-bandwidth-and...

CCP Hero Banner


Wiadomość 3 z 4 (804 wyświetleń)

Dot.: BF V Przekroczono limit czasu połączenia z EA online.

★ Novice

Powiem tak dzisiaj włączyłem grę i działała, po rozegranej jednej grze znowu ten sam problem. Odinstalowany antywirus, zapora systemowa wyłączona i teraz nie działa. Dziwne jest to, że inne gry działają np. World War 3, CS, i Warzone. 

Wiadomość 4 z 4 (757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem