jak uruchomic hardline przy błedzie just in time

autor: e1101e1101
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF Hardline nie włącza się

★★★ Newbie

Witam mam problem mianowicie chodzi o gre Baterfield Hardline po zainstalowaniu gry i uruchomieniu na batelogu wyskoczył błąd "program Przestał działać" Po Zastosowaniu paru rad problem uniknoł lecz pojawił się kolejny gra uruchamia się jest cały czas Inicjowanie Kampania i tak cały czas a gre niechce się uruchomic Wie ktośjak Naprawić? Pomocy!!!!!!

Wiadomość 1 z 6 (684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF Hardline nie włącza się

Hej,

Na jakim dysku zainstalowany jest Origin oraz gra?

Jeśli aktualnie aplikacja Origin nie znajduje się na dysku C, wykonaj jego reinstalacje tak aby jego pliki tam się znajdowały. Sama gra może pozostać na innej partycji.

Wiadomość 2 z 6 (674 wyświetleń)

Dot.: BF Hardline nie włącza się

★ Novice

podłączam się pod temat

Czy ktoś może mi powiedzieć jak uruchomić tą grę? Rok temu grałem ,a teraz startuje i stratuje. Żebym wiedział, że kupując grę w pudełku, z płytą i tak będę musiał nie dość, że ściągać, to liczyć na łaskę i niełaskę jakiejś strony, to w życiu bym tego nie kupił. NIe działają sposoby podane powyżej.

Więc czy istnieje jakiś prosty sposób rozegrania kampanii bez liczenia na stronę? Jako administrator uruchamiałem plik z katalogu i nic się nie dzieje. Na stronie już 10 minut trwa uruchamiania kampanii, więc nadzei już nie mam.

Jak to włączyć skoro plik exe nie chce uruchomić gry. paranoja

Wiadomość 3 z 6 (594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★ Novice

podłączam się pod temat

Czy ktoś może mi powiedzieć jak uruchomić tą grę? Rok temu grałem ,a teraz startuje i stratuje. Żebym wiedział, że kupując grę w pudełku, z płytą i tak będę musiał nie dość, że ściągać, to liczyć na łaskę i niełaskę jakiejś strony, to w życiu bym tego nie kupił. NIe działają sposoby podane powyżej.

Więc czy istnieje jakiś prosty sposób rozegrania kampanii bez liczenia na stronę, która łaskawie może mi pozwoli zagrać? Jako administrator uruchamiałem plik z katalogu i nic się nie dzieje. Na stronie już 10 minut trwa uruchamiania kampanii, więc nadziei już nie mam. Jak to włączyć skoro plik exe nie chce uruchomić gry. PARANOJA.

Wiadomość 4 z 6 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

jak uruchomic hardline przy błedzie just in time

[ Edytowane ]
★ Novice

od 3 godzin próbuję uruchimić hardline. Naq wszelkie możliwe sposby opisane na forum. Jak odpalam z pliku, to wyskakuje mi błąd JUST IN TIME. Przeinstalowałem visual studio ze strony MS, ale wciąz to samo tylko numerek przy błędzie się zmienia? szczególnie, że rok temu na tym samym sprzęcie grałem w tą grę z tego samego konta origin.

przeinstalowałem grę (nie wiem po co kupowałem wersję pudełkową, skoro i tak grę musiałem 2 dni ściągać), sterowniki - nic nie pomaga. tylko radośnie strona mi wyskakuje batllelog i inicjacja trwa i trwa i po 15 minutach się nudzi od czekania

 

Wiadomość 5 z 6 (521 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: jak uruchomic hardline przy błedzie just in time

Community Manager (retired)

@e1101e1101 Witaj!

 

Wybacz za zwłokę, ale mam nadzieję, że udało Ci się uporać z problemem uruchomienia BFH. Fingers crossed

 

Jeśli opisany problem jednak nadal występuje, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 


 

PS. Możesz sprawdzić z góry poniższe kroki:

 

ZADBAJ O NAJNOWSZE AKTUALIZACJĘ W TWOIM SYSTEMIE

 

Wiadomość 6 z 6 (492 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem