BF Hardline nie włącza się

autor: LaicikPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF Hardline nie włącza się

★ Novice

Gdy pierwszy raz grałem w BFH, nie miałem żadnych problemów. Ale teraz gdy ponownie zainstalowałem BFH nie mogę grać, za każdym razem jak gdy chce dołączyć na jakiś server lub włączyć kampanię gra się crashuje, a battlelog pokazuje ciągle logowanie. Ktoś wie jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 3 (575 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF Hardline nie włącza się

Hej.

Oto kilka kroków, które mogą rozwiązać Twój problem:

  1. Reinstalacja directx
    • Przejdź do C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield H\__Installer\directx\redist
    • Znajdź plik o nazwie DXSETUP.exe, naciśnij na niego Prawym Przyciskiem Myszy (PPM), a następnie wybierz uruchamianie jako administrator. Dokończ instalację.
    • Uruchom komputer ponownie.
    • Spróbuj uruchomić grę.
  2. Zaktualizuj swoje sterowniki graficzne.
  3. Spróbuj wyłączyć antywirusa oraz zaporę na czas gry.
  4. Upewnij się, że masz otwarte wszystkie potrzebne porty: https://help.ea.com/pl-pl/help/battlefield/battlefield-hardline/online-ports-to-open-for-battlefield...
  5. Wykonaj reinstalację plików C++.
    • Przejdź do C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield H\__Installer\vc\vc2012Update3\redist
    • Naciśnij PPM na vcredist_x64.exe, uruchom jako administrator i podążaj za aplikacją.
  6. Wyłącz funkcje Origin w grze oraz zapisywanie w chmurze. (Możesz to wykonać w ustawieniach aplikacji Origin).

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (683 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF Hardline nie włącza się

Hej.

Oto kilka kroków, które mogą rozwiązać Twój problem:

  1. Reinstalacja directx
    • Przejdź do C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield H\__Installer\directx\redist
    • Znajdź plik o nazwie DXSETUP.exe, naciśnij na niego Prawym Przyciskiem Myszy (PPM), a następnie wybierz uruchamianie jako administrator. Dokończ instalację.
    • Uruchom komputer ponownie.
    • Spróbuj uruchomić grę.
  2. Zaktualizuj swoje sterowniki graficzne.
  3. Spróbuj wyłączyć antywirusa oraz zaporę na czas gry.
  4. Upewnij się, że masz otwarte wszystkie potrzebne porty: https://help.ea.com/pl-pl/help/battlefield/battlefield-hardline/online-ports-to-open-for-battlefield...
  5. Wykonaj reinstalację plików C++.
    • Przejdź do C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield H\__Installer\vc\vc2012Update3\redist
    • Naciśnij PPM na vcredist_x64.exe, uruchom jako administrator i podążaj za aplikacją.
  6. Wyłącz funkcje Origin w grze oraz zapisywanie w chmurze. (Możesz to wykonać w ustawieniach aplikacji Origin).
Wiadomość 2 z 3 (684 wyświetleń)

Dot.: BF Hardline nie włącza się

★ Novice

gra się włączyła gdy wyłączyłem antywirusa, dzięki

Wiadomość 3 z 3 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem