BF Hardline nie uruchamia się

autor: XxBartiZxX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF Hardline nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam. Mam następujący problem. Battlefield Hardline nie uruchamia się. Na battlelogu cały czas pojawia się dołączanie i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc. Po upływie czasu wyświetla się błąd

Wiadomość 1 z 29 (6 964 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: BF Hardline nie uruchamia się

Community Manager (retired)

Witajcie @XxBartiZxX @jrwarekpl

 

Jeśli kroki zaproponowane przez @1Guma nie pomogły spróbujcie sugestie, które pomogły innemu graczowi z BF 1.

 

  1.  Przejdź do Dokumenty i zmień nazwę folderu BFH  na np. BFH  kopia
  2. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder BFH w Dokumentach oraz sama gra powinna wystartować!  High five

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i wykonaj ponownie kroki od punktu 1!

 

Jak problem nadal będzie występować spróbujcie ustawić jeszcze Origin w Tryb Offline celem wykluczenia problemu po stronie połączenia.

 

Jak by nie pomagało prześlijcie pliki DXDIAG jako odpowiedź do wpisu.:eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 29 (8 333 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF Hardline nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Witam,

 

Próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki internetowej? Jeżeli tak spróbuj zastosować się do tych porad:

 

 

  • Próba nawiązania połączenia z serwerem nie powiodła się, ponieważ w grze brakuje wymaganych zaktualizowanych plików. Zwykle oznacza to, że musisz zaktualizować grę lub że serwer korzysta z zawartości do pobrania (DLC), której nie posiadasz.
  • Jeżeli nie posiadasz żadnego DLC do Battlefield Hardline, nie dołączaj do serwerów korzystających z zawartości pochodzącej z DLC.
  • Jeśli próbujesz się połączyć z serwerem, do którego powinieneś mieć dostęp (na przykład jako użytkownik Battlefield Hardline Premium), kliknij PPM ikonę Battlefield Hardline w zakładce „Moje gry” w aplikacji Origin i wybierz „Sprawdź aktualizacje”. Jeżeli nie ma dostępnych aktualizacji, ponownie kliknij PPM ikonę Battlefield Hardline; tym razem wybierz „Napraw”.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 29 (6 931 wyświetleń)

Dot.: BF Hardline nie uruchamia się

★★ Novice

u mnie przechodzi wszystkie fazy uruchamiania i przy wczytywaniu mapy -kampania -wskakuje komunikat ,,program przestał działać z powodu wystąpienia problemu. System windows zamknie program i powiadomi cię jeśli istnieje dostępne rozwiązanie  . i tak w kółko ;p

 

Wiadomość 3 z 29 (6 925 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

Community Manager (retired)

Witajcie @XxBartiZxX @jrwarekpl

 

Jeśli kroki zaproponowane przez @1Guma nie pomogły spróbujcie sugestie, które pomogły innemu graczowi z BF 1.

 

  1.  Przejdź do Dokumenty i zmień nazwę folderu BFH  na np. BFH  kopia
  2. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder BFH w Dokumentach oraz sama gra powinna wystartować!  High five

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i wykonaj ponownie kroki od punktu 1!

 

Jak problem nadal będzie występować spróbujcie ustawić jeszcze Origin w Tryb Offline celem wykluczenia problemu po stronie połączenia.

 

Jak by nie pomagało prześlijcie pliki DXDIAG jako odpowiedź do wpisu.:eahigh_file:

Wiadomość 4 z 29 (8 334 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★ Novice

Bardzo dziękuję za pomoc.W końcu gra się odpaliła i mogę się cieszyć grą Thinking

Wiadomość 5 z 29 (6 910 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro

Winą były save-y? 

Wiadomość 6 z 29 (6 894 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★ Novice

niestety kiszka ,spróbuję odinstalować i ponownie zainstalować ;p

Wiadomość 7 z 29 (6 888 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

Mam dokładnie takie same objawy jak u Ciebie,kiedy klikam na PLAY CAMPAIGN, kampania przez chwilę się instaluje po czym wyskakuje
okienko z treścią "Program BFH przestał działać.Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows
zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie." Zamknij program.

Nie pomogły żadne proponowane na tej stronie działania, naprawa, deinstalacja gry, a plików DXDIAG nie mam zamiaru przesyłać bo mam
wgrane najnowsze sterowniki a mój komputer radzi sobie z o wiele bardziej wymagającymi grami. Wersję Origina mam najnowszą.
Wygląda na to, że wina leży po stronie Origina. Ciekawe czy coś z tym zrobią bo w końcu my kiedyś za tę grę zapłaciliśmy.

 

Wiadomość 8 z 29 (6 872 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro

@XxBartiZxX poproszę Cię abyś objaśnij jakimi działaniami zwalczyłeś swój problem. Otrzymałeś pomoc więc podziel się nią teraz z innymi graczami.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 9 z 29 (6 864 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★ Novice

Zrobilem to samo co mi napisal EA_Odix. Czyli


Przejdź do Dokumenty i zmień nazwę folderu BFH na np. BFH kopia.
Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ)
Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ)
Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder BFH w Dokumentach oraz sama gra powinna wystartować!


 

 

Wiadomość 10 z 29 (6 859 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem