Re: BF Hardline nie uruchamia się

autor: zibofan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro

Wybacz, nie wiedziałem, że ta przeglądarka ma wyłączność.  Jeżeli będziesz mógł sprawdź proszę w wolnej chwili logując się przez Internet Explorer. Samemu korzystam z niego jeżeli mam problem z Chromem. 

 

Mnie też czasem drażni to, że muszę logować się przez przeglądarkę, aby zagrać w Battlefielda 3-go. Na całe szczęście w Battlefield 1 ta opcja została usunięta Wink

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 21 z 29 (1 175 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

Community Manager

Hej @zibofan

 

Miej na uwadze to, że każdy może się pomylić, @1Guma chcę pomóc Ci w rozwiązaniu problemu, uszanuj to proszę. 

 

Wracając do Twojego problemu, to z tego co zrozumiałem, gra uruchamia się na innym komputerze w Twoim domu o podobnej konfiguracji tak? Wspomniałeś też, że nie chcesz wysyłać plików diagnostycznych, wydaje mi się że nawet nie będzie to potrzebne Standard smile. Jeżeli chciałbyś rozwiązać problem sam to mogę Ci coś podpowiedzieć. Błąd który Ci się pojawia ("Program BFH przestał działać.Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.")  jest błędem systemowym. Wygeneruj plik MSinfo32, na jego końcu znajdziesz [Raportowanie błędów systemu Windows]. Powinieneś tam znaleźć przyczynę tego co powoduje wymieniony błąd. 

 

Daj znać jak poszło dochodzenie Standard smile 

Wiadomość 22 z 29 (1 159 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

Witam,

Dziękuję za wskazówkę. Wygenerowałem ten plik MSinfo32 . Wygląda na to, że przyczyną błędu jest mój pakiet AVG Internet Security?

 

(2017-03-17 12:16 Windows Error Reporting Pakiet błędów 120713614231, typ 4
Nazwa zdarzenia: APPCRASH
Odpowiedź: Niedostępny
Identyfikator pliku Cab: 0

Sygnatura problemu:
P1: bfh.exe
P2: 1.4.0.10
P3: 56d0fa9f
P4: avghooka.dll
P5: 16.151.0.8007
P6: 58ad9cac
P7: c0000005
P8: 0000000000003d3b
P9: 
P10: 

Dołączone pliki: 
C:\Users\Zibbek\AppData\Local\Temp\WER8A26.tmp.WERInternalMetadata.xml

Te pliki mogą być dostępne tutaj:
C:\Users\Zibbek\AppData\Local\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\AppCrash_bfh.exe_d5fe9c446f1cd582ed1e367116015e8501043b8_dbb73464_0a069c56

Symbol analizy: 
Ponowne sprawdzanie rozwiązania: 0
Identyfikator raportu: 9b32)

 

Znaczy, że co, że mam odinstalować antywirusa? 

Wiadomość 23 z 29 (1 144 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

Community Manager

Hej @zibofan

 

Początkowo na chwilę zakończ w menedżerze zadań wszystkie procesy związane z AVG po czym uruchom grę. Plik avghooka.dll, jest faktycznie powiązany z Twoim programem antywirusowym. 

Wiadomość 24 z 29 (1 141 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

Nie no, normalnie szok ! 

Kliknąłem na "Tymczasowo wyłącz ochronę AVG" i......

uruchomiłem grę, wszystko elegancko działa, są seavy.

To wszystko wygląda tak  jak bym grał w pirata:eahigh_file:

Ok, nie ma sprawy, przed włączeniem gry będę wstrzymywał AVG, ale przyznasz, że to niezła zmyłka.

Aha, zwracam honor Originowi, sorki, problem był po mojej stronie.

Wiadomość 25 z 29 (1 139 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★★ Pro

@EA_Kuba no, no... Wielki ukłon w Pana stronę Wink Cieszę się, że pomógł Pan rozwiązać tę nurtującą sprawę, a przede wszystkim obronić dobre imię firmy Electronic Arts.  

 

PS Jak użytkownik @zibofan wywnioskował z tego co nam wkleił na forum, że chodzi akurat o program antywirusowy? 

Wiadomość 26 z 29 (1 134 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Novice

tyle kombinowania i a zeby odpalic orginalna gre ehh

Wiadomość 27 z 29 (968 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro
@TylkoZwiedzamm4K #samo życie Wink
Wiadomość 28 z 29 (961 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Novice

Cześć

No bo ja mam taki problem bo na przeglądarce Opera pokazało mi wybierz inna firefox i explorer.

Zrobiłem to co w instrukcji tylko jest mały problem. bo jak włączam bfh jako admin lub normalnie to uruchamia sie na operze a ja chce na firefox. 

I co mam zrobić

 

Wiadomość 29 z 29 (732 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem