Re: BF Hardline nie uruchamia się

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★ Novice

dokładnie ,po reinstalacji wyskoczył jeszcze komunikat Origin  wystąpił błąd wewnętrzny - tak że coś z tą wersją elektroniczną mają problem ;p

 

Wiadomość 11 z 29 (1 267 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

A zatem,  Panie Origin!  Co Pan na to????

My chcemy grać w naszą zakupioną legalnie, oryginalną grę.

My póki co nie chcemy piracić.

Prosimy o pomoc!

Wiadomość 12 z 29 (1 262 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro

@XxBartiZxX dziękuję za dostosowanie się do mojej prośby. 

 

@zibofan spróbuj może tego: 

 

Instrukcja czyszczenia pamięci podręcznej Origin:

 

Wiesz jak "Pokazać ukryte pliki i foldery " w Windowsie? Jeżeli nie skopiuj moje łącza i zastosuj się do podanej uproszczonej instrukcji. Pamiętaj, że robisz wszystko na własną odpowiedzialność. Dlatego przed usunięciem radzę utworzyć sobie "Nowy folder" w "Moich dokumentach" i tam wkleić foldery przeznaczone do usunięcia.

 

Usuń wszystko poza folderem: LocalContent

ścieżka dostępu: C:\ProgramData\Origin

 

Usuń wszystko: (Sebastian to moje imię użytkownika, zmień na swoje)

ścieżka dostępu: C:\Users\Sebastian\AppData\Roaming\Origin

 

Usuń wszystko: (Sebastian to moje imię użytkownika, zmień na swoje)

ścieżka dostępu: C:\Users\Sebastian\AppData\Local\Origin

 

 

Wykonałeś na pewno te kroki:?

  • Przejdź do Dokumenty i zmień nazwę folderu BFH  na np. BFH  kopia.
  • Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ)
  • Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ)
  • Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR
  • Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder BFH w Dokumentach oraz sama gra powinna wystartować!

Jak problem nadal będzie występować spróbujcie ustawić jeszcze Origin w Tryb Offline celem wykluczenia problemu po stronie połączenia.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

Wiadomość 13 z 29 (1 254 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

Niestery, nic to nie dało Raised eyebrow Robiłem wszystko po kolei i dokładnie.

Chyba pozostaje "alternatywna" wersja. O  d...e to rozbić.

Wiadomość 14 z 29 (1 241 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro

@zibofan masz jakiegoś kumpla w pobliżu, aby zalogować się na jego stacji roboczej i sprawdzić czy gra się uruchomi? Warto spróbować. 

Wiadomość 15 z 29 (1 233 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

No, ciekawostka, na komputerze w pokoju obok, zalogowane na moje konto Origin. Po pobraniu i zainstalowaniu....gra się uruchamia.

U mnie online czy offline dalej to samo.

Wiadomość 16 z 29 (1 216 wyświetleń)
Highlighted

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro

@zibofan zdaję sobie sprawę z tego, że gdybym nie uczył się w kierunku informatycznym pewnie tak samo jak wielu innych graczy miałbym problem z poprawnym działaniem gier wideo. 

 

Do rzeczy. Spróbuj porównać systemy operacyjne. Chodzi również o architekturę x86 lub x64.    

 

Korzystasz z tej samej przeglądarki internetowej? 

Wiadomość 17 z 29 (1 208 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

No cóż, akurat tak się składa, że ja też nie jestem taka całkiem "noga" w kwestii komputerów, gier itp. Co prawda nie kształciłem się w tym kierunku, jestem raczej samoukiem ale mam za sobą kilka złożonych z powodzeniem pc-tów, instalki, reinstalki systemów, których nie zliczę.  W gry gram od lat i to zarówno ze Steama, Origina czy Uplaya.

Mój komp, nie chwaląc się jest całkiem mocną maszyną, najnowsze tytuły na min. wysokich. Mój jak i ten drugi komputer na którym uruchomiłem BF H ma taki sam system tj. Windows 8.1 64 bit. Żeby było weselej ten drugi komp jest własnością mojego syna, w tym samym domu, ten sam internet 250 mb/s, korzystamy z tej samej przeglądarki Firefox 52.0 (64bity).

Wiadomość 18 z 29 (1 198 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★ Pro

@zibofan Spróbuj może czegoś innego. Microsoft Edge? Daj znać czy coś się zmieniło. 

Wiadomość 19 z 29 (1 194 wyświetleń)

Re: BF Hardline nie uruchamia się

★★★★ Novice

No bez jaj kolego,Microsoft Edge to Win 10, nie mam zamiaru zmieniać systemu dla jednej gierki.

Daję sobie spokój i z grą i chyba na dłuższą metę z Oryginem.

Zamykam temat.

Wiadomość 20 z 29 (1 190 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem