BF Hardline - Origin - nierozpoznana gra

autor: Still2blinD
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF Hardline - Origin - nierozpoznana gra

★ Novice

Witam,

od wczoraj mam problem z uruchomieniem gry,
Kiedy loguje się do origin, następnie na battlelog to w momencie łączenia się z serwerami wiesza sięładowanie i  otwiera mi się Origin i każe mi albo wprowadzić klucz gry, albo zmienić konto...
Problem tkwi w tym, że ja posiadam tą grę w bibliotece z Origin Acess.

Probówałem już wszystkiego, niestety nic nie pomaga ( nie oszukujmy się, nikt nie będzie formatował przez to dysku :PP ) ..

W załączniku screen z wyskakującym powiadomieniem, powiem również że wpisywanie klucza które mam z Origin Acess również nic nie pomaga - bo stwierdza, że zostął już użyty ... Standard smile 

Wiadomość 2 z 16 (2 795 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF Hardline - Origin - nierozpoznana gra

[ Edytowane ]
Community Manager

Witajcie! 

 

Wczoraj została wydana aktualizacja w wersji beta klienta Origin, która rozwiązuje problem z uruchomieniem gry z poziomu Battlelog-a. 

 

Aby pobrać wersję beta klienta Origin:

 

1. Kliknij w lewym górnym rogu Origin

2. Wybierz ustawienia aplikacji

3. W zakładce Aplikacja - Aktualizacja aplikacji włącz "Instaluj wersje beta aplikacji Origin" 

beta.PNG

 

4. Ponownie kliknij w lewym górnym rogu Origin - Zakończ

5. Po ponownym uruchomieniu Origin zaktualizuje się do wersji 10.5.38.25027 - 0


@Berol22  @JimmeJimmee @NeXuS160601 @Lerzczyk Połączyłem Wasze pytania z tym wątkiem

Zobacz w watku

Wiadomość 15 z 16 (3 298 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

,,Nierozpoznana gra

★★★ Newbie

Mam problem kupiłem  battlefield hardline  zaistalowałem grę  i jak wyłączyłem  komputer to troche go nie używałem a póżniej  orgin mi się  po prosił o nową wersję i zastalowałem nowo wersje orgina i jak chicałem zagrać w grę to mi się pojawił komunikat  WYMAGANA AKTYWACJA  na jednym pisze żybym użył kodu porduktu ktróry już użyłem na zaistalowanie gry a drugie to nie ty ? to chodzi oto że można zmienić konto Orgin jak się jest na innym .

 

Wiadomość 1 z 16 (2 769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF Hardline - Origin - nierozpoznana gra

★★★★ Novice

Mam ten sam problem, ale zaczęło się dzisiaj. Skoro nie tylko ja go mam to pewnie jakiś problem z serwerami i pozostaje nam czekać.

Wiadomość 3 z 16 (2 770 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF Hardline - Origin - nierozpoznana gra

★ Novice

rozmawiam własnie z kolesiem na Chat'cie  i powiedział, że to są problemu techniczne itd itd .. i starają się to naprawić.
grunt, że to problem po ich stronie a nie Naszej Wink

Wiadomość 4 z 16 (2 765 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF Hardline - Origin - nierozpoznana gra

★★★★ Novice

Ok, to sobie poczekamy. Można jedynie pograć w kampanie jak się odłączy internet. :P

Wiadomość 5 z 16 (2 755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF Hardline - Origin - nierozpoznana gra

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Still2blinD @Maksiz2002 

 

Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem problemu z uruchomieniem gier z serii Battlefield poprzez Battlelog-a. W międzyczasie na naszym angielskim forum Battlefield znalazłem propozycję obejścia tego problemu. 

 

Aby uruchomić grę należy skorzystać z Internet Explorer (nie Edge).

W zakładce ustawień: 

1.jpg

 

Należy odznaczyć opcję "Uruchamiaj grę bez użycia wtyczek sieciowych."

 

2.jpg

 

Przeglądarka powinna automatycznie pobrać wtyczkę (pamiętajcie o tym aby potwierdzić jej pobranie). Musicie ją pobrać przed próbą uruchomienia gry. To rozwiązanie powinno umożliwić uruchomienie każdej gry bazującej na Battlelogu. 

 

Na czas rozwiązania problemu warto ustawić Internet Explorer jako waszą domyślną przeglądarkę. 


 

@Maksiz2002 @Gromista1963  połączyłem utworzony przez Was wątek 


 

Odpowiem w tym wątku w momencie rozwiązania problemu z uruchamianiem gier poprzez Battlelog. 

 

Wiadomość 6 z 16 (2 747 wyświetleń)

Battlefield Hardline nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam. Kupiłem grę Battlefield Hardline na Origin około 3 miesiące temu. Dzisiaj chciałem ją uruchomić pierwszy raz, ale po zalogowaniu się w Battlelog i próbie uruchomienia gry wyskakuje powiadomienie na Origin : "Aby uruchomić grę Nierozpoznana gra, musisz ją najpierw aktywować na swoim Koncie EA." Próbowałem zalogować się w Battlelog na innych przeglądarkach, ale to nic nie pomaga. Wpisanie klucza z właściwości gry informuje, że klucz produktu został już aktywowany. Poniżej zamieszczam screenshoty. Bardzo proszę o pomoc.

 

 

Witaj @NeXuS160601 

 

[Nie można podawać kluczy do gier, dlatego screen został usunięty. Kolejnym razem jak coś będziesz chciał napisać, to zapoznaj się z regulaminem forum]

 

Pozdrawiam Mateusz

Wiadomość 7 z 16 (2 420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Battlefield 4/Hardline nie uruchamia się przez battleloga.

★★ Novice

Witam, otóż mam problem z Battlefieldem Hardline - gdy dołączam do serwera, jak i włączam kampanie pokazuje mi się okienko origin z napisem, że próbuję uruchomić nierozpoznaną grę. Z Battlefieldem 4 jak uruchamiam przez battleloga jest to samo, ale w launcherze działa. Screenshoty zamieszczam w załączniku. 

Wiadomość 8 z 16 (2 549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Hardline nie uruchamia się

★★ Novice

Witam, również mam taki sam problem co Pan. 

Tylko ja kupiłem 3 dni temu Battlefielda hardline  i identyczny problem mnie napotkałem. 

Ze strony EA nie dostałem pomocy. 

Wiadomość 9 z 16 (2 403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Hardline nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Obecnie są jakieś problemy z serwerami i to błąd od EA mam tak samo.

Pozostaje tylko czekać na rozwiązanie problemu

Wiadomość 10 z 16 (2 397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem