Dot.: zgubiony klucz do spore

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zgubiony klucz do spore

[ Edytowane ]
★ Novice

Lata temu dostałam w prezencie grę SPORE. Grałam w nią dosyć długo, ale po pewnym czasie zmieniałam komputer i nie instalowałam jej na nowym. No i niestety kiedy teraz chciałam zainstalować grę ponownie okazało się że nie mogę znaleźć karteczki z kluczem instalacyjnym. Stąd moje pytanie - czy mając dane logowania do konta ea, platformy spore i origin (na dwóch pierwszych mam zaznaczone, że zarejestrowałam grę spore, natomiast origin pojawił się akurat w tej przerwie, gdy już nie grałam, więc gra nie wyświetla mi się tam) jest szansa na odzyskanie klucza/zainstalowanie gry w inny sposób?

Wiadomość 1 z 2 (409 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zgubiony klucz do spore

Community Manager (retired)

Cześć @kaja1198

 

Myślę, że jest szansa na pozytywne rozpatrzenie sprawy Standard smile

 

Jednak bardzo prosiłabym, abyś skontaktowała się telefonicznie z naszym centrum pomocy technicznej. Co prawda kody aktywacyjne do gier są jednorazowego użytku, ale jeśli posiadasz informacje, o których wspomniałaś, to nasi doradcy powinni być w stanie pomóc w ponownej instalacji gry Spore.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (407 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zgubiony klucz do spore

Community Manager (retired)

Cześć @kaja1198

 

Myślę, że jest szansa na pozytywne rozpatrzenie sprawy Standard smile

 

Jednak bardzo prosiłabym, abyś skontaktowała się telefonicznie z naszym centrum pomocy technicznej. Co prawda kody aktywacyjne do gier są jednorazowego użytku, ale jeśli posiadasz informacje, o których wspomniałaś, to nasi doradcy powinni być w stanie pomóc w ponownej instalacji gry Spore.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (408 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem