zakup Burnout Paradise Remastered bez abonamentu

autor: scorpioPOLAND
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

zakup Burnout Paradise Remastered bez abonamentu

★★★ Novice

Witam,chcę zakupić grę Burnout Paradise Remastered PC ale mam problem z tym,czy grę można kupić bez abonamentu tylko jako pełną wersję gry bez access czy basic , tak jak resztę gier ,masz już przypisaną do konta na stałe i możesz pobierać ile chcesz i grać bez ograniczeń. Jeśli tak się da zrobić to proszę o link do sklepu by była taka wersja gry bez tam wersji ograniczonych czasowo . 

Wiadomość 1 z 4 (454 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zakup Burnout Paradise Remastered bez abonamentu

Community Manager

Hej @scorpioPOLAND

 

Jeśli chcesz kupić grę poza abonamentem Origin Access to na stronie produktu musisz zjechać to tabelki z porównaniem wersji i wybrać opcję Kup za ... Standard smile

 

bp.jpg

 

Wiadomość 2 z 4 (445 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zakup Burnout Paradise Remastered bez abonamentu

★★★ Novice

witaj,już to zrobiłem,ale nie rozumiem pewnej rzeczy,inni mają dodatkowa zawartość czyli DLC,a tu nie ma dołączonej zawartości,nawet do zakupu któregoś DLC,trochę nie fair to jest,wielu graczy posiada pełną wersję zakupioną normalnie ze wszystkimi DLC,nie Basic czy premier ale jakąś rozszerzoną wersję,a grał na PC

Wiadomość 3 z 4 (441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zakup Burnout Paradise Remastered bez abonamentu

★★★ Novice
i pytanie co oznaczają te myślniki ? powinien być opis gry jaka jest,bo ja zauważyłem,że po zakupie i pobraniu gry wchodzę w folder gry i tam jest wersja trial ,są pliki exe. BurnoutPR oraz BurnoutPR_trial więc o co tutaj chodzi
Wiadomość 4 z 4 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem