spore

autor: alekielbasa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Parę lat temu kupiłem Spore Edycje Kosmiczną grałem w nią dosyć dużo. Dodałem tą grę na Orginie. Parę dni temu chciałem sobie pograć lecz niestety zgubiłem płytę a na moim koncie ani śladu po grze. Jak próbuje wpisać kod z instrukcji. Dzieje się to co na dołączonym skrinszocie i nie mogę nic więcej kliknąć czy przejść dalej. czy istnieje możliwość zagrania w grę? 

Wiadomość 1 z 6 (275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: spore

★ Guide

Hej Standard smile

 

Jak rozumiem kod produktu wciąż posiadasz tylko płytkę zgubiłeś. Powiem Ci, że w takiej sytuacji najlepiej będzie zadzwonić do działu pomocy technicznej. 

 

Pomoc techniczna dostępna pod numerem telefonu: (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00   https://help.ea.com/pl/contact-us/

 

 

 

Wiadomość 2 z 6 (267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: spore

[ Edytowane ]

@xgamesworld

 

 

Witam chciałem poinformować, że nie podajemy bezpośredniego kontaktu (numeru telefonu) na Forum, tylko link  lub  formularz kontaktowy pozdrawiam.

 

Jak-skontaktować-się-z-doradcą-poprzez-stronę-EA-Help

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 6 (261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: spore

★ Guide

Witam Standard smile

 

Numer otrzymany bezpośrednio po kontakcie z centrum pomocy, więc nie widzę nic złego w dzieleniu się tym z innymi graczami. W wiadomości zwrotnej od EA help nie było zaznaczonej żadnej klauzuli poufności więc nie wiem gdzie widzisz problem. Jednakże jeśli znajdziesz paragraf w zasadach korzystania z forum mówiący, że jest to zakazane bardzo chętnie się z nim zapoznam i uchylę czoła. Głównym założeniem forum jest dzielenie się posiadaną wiedzą i to robię Standard smile 

 

Serdecznie pozdrawiamStandard smile

 

Wiadomość 4 z 6 (247 wyświetleń)

Dot.: spore

@xgamesworld

 

Nie ma nic złego w podawaniu numeru telefonu, oczywiście można podać jeśli ktoś prosi, np jak jest pilna sprawa włamanie na konto a tak to  kontaktujesz się przez stronę EA Help ,możesz podać numer telefonu a doradca EA oddzwoni do ciebie, w ten sposób ułatwia trochę to pracę doradcą EA, ponieważ gdyby nie było kontaktu po przez stronę,  linię telefoniczne EA  by były wiecznie zajęte, o to mi chodzi to wszystko.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 6 (240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: spore

★ Guide

Hej Standard smile

 

Doceniam dbałość o konsultantów wsparcia technicznego. Jednakże w nawiązaniu do obwarowań prawnych zakazujących dzielenia się danymi kontaktowymi takowych nie ma jak widzę. Fajnie, że podałeś tą opcję z zamówieniem rozmowy. Dobrze wiedzieć, że mogą oddzwonić i nie trzeba wisieć na linii w oczekiwaniu na rozmowę Standard smile

 

 

Miłego wieczoru Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (238 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem