spore - steam problem z logowaniem

autor: TyranidRavener
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

spore - steam problem z logowaniem

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Mam problem podobny do tego: https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-EA/Spore-nieudane-logowanie/td-p/5955125 

Konto jest całkowicie w porządku, internet mam, a na spore.com loguje się bez problemu. Co mam robić? Edit: Sporepedia jednak nie działa tak do końca. Najlepiej opisze to ten obrazek. Klikanie w ,,log in" i ponowne wpisanie danych skutkuje zamiast wczytania strony białą przestrzenią. original.jpg

Wiadomość 1 z 6 (1 496 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: spore - steam problem z logowaniem

Community Manager (retired)

Cześć @TyranidRavener

 

Czy problem z logowaniem występuje tylko na platformie Steam? A może próbowałeś dodać grę do Origin?

 

Z tego co widzę, korzystasz również z jednej ze starszych wersji systemu Windows (strzelam, że XP?), dlatego prawdopodobnie będziesz zmuszony do użycia starszej wersji Origin, którą możesz pobrać TUTAJ. Zerknij również do tego artykułu Wink

 

 

Wiadomość 2 z 6 (1 456 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: spore - steam problem z logowaniem

★★★★ Novice

Jako, że mam windowsa xp, byłem zmuszony do próby instalacji starszej wersji origina, ta jednak nie wykrywa internetu i radzi zainstalować nowszą wersję, której nie mogę zainstalować. Przy dodawaniu samych gier do origina nie było żadnych problemów.

Wiadomość 3 z 6 (1 451 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: spore - steam problem z logowaniem

Community Manager

Hej @TyranidRavener

 

Wraz z ostatnią aktualizacją Origin została wydana poprawiona wersja programu Origin dla systemów XP oraz Vista, sprawdź informację poniżej:

 

Spoiler
Uwaga! Używasz systemu Windows XP lub Vista oraz aplikacji Origin w wersji 9.12. Twoja aplikacja wymaga aktualizacji zabezpieczeń. Musisz ją jak najszybciej usunąć, a następnie zainstalować nową wersję. Jeśli tego nie zrobisz, stracisz możliwość korzystania z funkcji aplikacji, w tym zalogowania się na swoje konto. Otwórz w przeglądarce (obsługiwane są tylko Chrome i Firefox) stronę https://www.dm.origin.com/download/legacy i pobierz najnowszą wersję aplikacji.

 

Wiadomość 4 z 6 (1 421 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: spore - steam problem z logowaniem

★★★★ Novice

Origin wciąż nie wykrywa internetu.

Wiadomość 5 z 6 (1 412 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: spore - steam problem z logowaniem

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@TyranidRavener Hej!

 

Co do problemu z klientem Origin na XP, śledź proszę ten wątek, problem jest znany i koledzy przygotowują poprawkę.

 

Co do logowania Spore, zajrzyj tutaj.

Wiadomość 6 z 6 (1 404 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem