Dot.: spore nie chce sie uruchomić

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

spore nie chce sie uruchomić

[ Edytowane ]
★ Novice

Hej, dziś (19.03.2019) kupiłam na przecenach na orginie grę spore za 15 zł. Kiedy zainstalowałam grę i chciałam ją uruchomić to pojawił się pewien błąd. A mianowicie gdy uruchomiałam grę pulpit znikał, pojawiał się czarny ekran który co jakiś czas migał na biało.Próbowałam już naprawiać grę za pomocą Orgin (opcją "napraw" co niestety mało dało ) próbowałam też uruchamiać grę jako Administrator oraz odinstalować i zainstalować na nowo Orgin. Bardzo bym prosiła o pomoc, ponieważ szkoda mi stracić te pieniądze.

Wiadomość 1 z 2 (1 784 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: spore nie chce sie uruchomić

Community Manager

Hej @sliwencja18

 

Przeniosłem Twój post na forum - Inne gry EA. Tam zdaje się bardziej pasować Standard smile

 

Przechodząc do rozwiązania problemu to po pierwsze upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są zaktualizowane. Instrukcję tego jak to wykonać znajdziesz tutaj. Po aktualizacji kliknij prawym przyciskiem myszy na plik uruchamiający grę* kliknij Właściwości - Zgodność - "Uruchamiaj ten program w trybie zgodności z" i wybierz Windows 7 z rozwijanej listy. Zapisz ustawienia, po czym uruchom grę jako administrator. 

 

(*możesz go szybko znaleźć klikając prawym przyciskiem myszy na skrót na pulpicie i wybierając "Pokaż lokalizację pliku")

Wiadomość 2 z 2 (1 738 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem