problem z Command and Conquer 4 tyberijski zmierzch

autor: Klamczuch
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z Command and Conquer 4 tyberijski zmierzch

★★★ Newbie

witam mam problem posiadam abonamęt EA play chciałem zagrać w Command and Conquer 4 tyberyjski zmierzch ale nie mam  żadnego kodu rejestracji a po uruchomieniu gry żąda tego odemnie co robić ? 

Wiadomość 1 z 3 (984 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z Command and Conquer 4 tyberijski zmierzch

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@Klamczuch  Witaj Standard smile

 

Wiesz co, osobnej gry już nie ma w ofercie EA Play, musiałbyś ją całkowicie odinstalować i w ramach abonamentu dodać do konta w kliencie Origin (w EA app mogą być jeszcze starsze tytuły nieobsługiwane do końca) cały zestaw serii - Command & Conquer - The Ultimate Collection, następnie pobrać i zainstalować - W tym zestawie są zawarte wszystkie gry z serii C&C oraz 4 część, którą próbujesz uruchomić.

 

Tutaj znalazłem podobny wątek, w angielskiej części forum na temat C&C - Link 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (959 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z Command and Conquer 4 tyberijski zmierzch

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@Klamczuch  Witaj Standard smile

 

Wiesz co, osobnej gry już nie ma w ofercie EA Play, musiałbyś ją całkowicie odinstalować i w ramach abonamentu dodać do konta w kliencie Origin (w EA app mogą być jeszcze starsze tytuły nieobsługiwane do końca) cały zestaw serii - Command & Conquer - The Ultimate Collection, następnie pobrać i zainstalować - W tym zestawie są zawarte wszystkie gry z serii C&C oraz 4 część, którą próbujesz uruchomić.

 

Tutaj znalazłem podobny wątek, w angielskiej części forum na temat C&C - Link 

Wiadomość 2 z 3 (960 wyświetleń)

Dot.: problem z Command and Conquer 4 tyberijski zmierzch

Community Manager

Hej @Klamczuch 

 

Jeśli odpowiedź @Narayen okazała się pomocna nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (917 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem