gra The Sims 4 nie chce się uruchomić.

autor: alicjas2007
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

gra The Sims 4 nie chce się uruchomić.

★★★ Newbie

Mam duży problem. Otóż gdy próbuję uruchomić grę The Sims 4 wyskakuje błąd " Uruchomienie niemożliwe:  Gra The Sims 4 jest już uruchomiona ". Nie wiem od czego się zaczęło, może od zaktualizowania gry lub zbyt mało w nią gram, nie wiem.. Confused I tak, próbowałam już reinstalować Origin 2 razy, uruchomiłam ponownie laptop jakieś pięć razy i reinstalowałam grę, i ją "naprawiałam" (jakby coś mam system Windows 10). Błagam o pomoc, nie wiem co mam robić! Devil

Wiadomość 1 z 4 (2 834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: gra The Sims 4 nie chce się uruchomić.

Hej.

Zajrzyj do TEGO tematu na angielskim forum oraz wykonaj opisane tam kroki.

Jeśli miałabyś problemy ze zrozumieniem, daj znać. Spróbuję to dla Ciebie przetłumaczyć. Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (3 070 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: gra The Sims 4 nie chce się uruchomić.

Hej.

Zajrzyj do TEGO tematu na angielskim forum oraz wykonaj opisane tam kroki.

Jeśli miałabyś problemy ze zrozumieniem, daj znać. Spróbuję to dla Ciebie przetłumaczyć. Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (3 071 wyświetleń)

Dot.: gra The Sims 4 nie chce się uruchomić.

Community Manager

Hej @alicjas2007

 

Oznaczam odpowiedź @Revan2000s jako rozwiązanie i przenoszę do The Sims 4 - Problemy techniczne Standard smile Jeśli to rozwiązanie nie pomogło Tobie daj nam znać :eahigh_file:

Wiadomość 3 z 4 (2 792 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: gra The Sims 4 nie chce się uruchomić.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

hej alicjas2007 i co naprawiłaś grę? Bo ja też mam to samo i nie wiem co robić pomożesz? jakbyś mogła napisz wiadomość prywatną na tym koncie 

Wiadomość 4 z 4 (1 175 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem