f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

autor: Leoniiarz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

★★★★★ Newbie

 

Dzień dobry,f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 7 (5 233 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

Community Manager

Witam @Leoniiarz,

Obecnie badamy zgłoszenia dotyczące sytuacji, gdzie F1 22 nie wykrywa kierownicy.

Można sprawdzić ten wątek na naszej angielskiej tablicy tutaj.

 

W między czasie warto wypróbować kroki, które pomogły niektórym graczom.

Poniżej zebrałam najważniejsze z nich:

 

  1. Odłącz zbędne urządzenia USB. Gdy gra jest uruchomiona, odłącz kabel USB od kierownicy, a następnie podłącz go z powrotem, aby ponownie skalibrować kierownicę.

 

  1. Odłącz kierownicę i pedały. Rozegraj pełny wyścig na sterowaniu klawiatura + mysz. Następnie, gdy gra wciąż działa, podłącz kierownicę i pedały (Ważne: pedały podłącz bezpośrednio do kierownicy a nie do PC) i rozegraj wyścig.

 

  1. Odłącz kierownicę. Przeinstaluj sterowniki do kierownicy (nawet, jeśli masz najnowsze) a następnie ponownie uruchom komputer. Uruchom F1 22 i podłącz kierownicę.

 

  1. Pobierz sterownik Thrustmaster T150 (nawet, jeśli posiadasz inny model kierownicy Thrustmaster), a następnie ponownie uruchom komputer i załaduj F1 22.

 

Proszę daj nam znać, jeśli to zadziała.

 

Pozdrawiam

EA_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 7 (5 205 wyświetleń)

Dot.: f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Również mam ten sam problem kierownica t300rs. Gra nie wykrywa kierownicy po podłączeniu shiftera zaczyna wykrywać 5 kierownic w tym moją natomiast to nic nie daje zupełnie, dodam że w każdej grze kierownica działa perfekcyjnie

Wiadomość 3 z 7 (5 180 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

Community Manager

Hej @Leoniiarz  @Woodland98 ,

 

Dajcie znać czy najnowsze aktualizacje sterowników do Thrustmaster pomogły Wam wrócić na tor F1?

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 7 (5 065 wyświetleń)

Dot.: f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

★★★ Newbie

Ja także mam problem z podłączeniem swojej kierownicy Thrustmaster t80 488 ferrari edition. Gra nie widzi mojej kierownicy 

Wiadomość 5 z 7 (5 030 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

★★★ Newbie

Takich cyrków nie ma ani w Dirt, ani w 15 letnim RBR.
To wstyd, że takie akcje się dzieją w nowej grze produkowanej przez Codemasters.
Bardzo mocno zaczynam się obawiać o nowe WRC.

Wczoraj F1 22 wyleciało na pysk. Nie będę wypinał, przeinstalowywał i odwalał cyrków dla jednej niedopracowanej produkcji 
w czasie, kiedy cała reszta AC/ACC/D2/RBR/FH5 działa jak należy.

To jest wasza wina.

Wiadomość 6 z 7 (2 082 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: f1 22 nie wykrywa kierownicy-thrustmaster t248

Community Manager

Hej @TTFoto 

 

Zważając na to, że ostatni komentarz pojawił się w lipcu 2022 roku, chcielibyśmy poinformować, że wątek został zamknięty. Jednak jeśli potrzebujesz pomocy naszej społeczności do rozwiązania problemu z działaniem gry, zachęcamy do utworzenia nowego postu.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 7 (2 069 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem