Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

autor: Dzudzu81
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

command and conquer 4 not working, game crash

★★★ Novice

Po uruchomieniu gry, zalogowaniu się wyskakuje błąd. Reinstalacja nie pomaga, uruchamianie w trybie zgodności od windows 95/XP nie działa.

 

I get an error when I start the game and log in. Reinstallation doesn't help, booting in compatibility mode from windows 95 / XP doesn't work.

Please Help ME

Wiadomość 1 z 7 (2 909 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

★★★ Novice

Problem dotyczy tylko POLSKIEJ WERSJI.

 

Oto rozwiązanie!!! 

Otwórz origin, wejdź w ustawienia gry CnC4  zmień język na angielski, poczekaj aż się zaktualizuje, uruchom ,zaloguj się, wyjdź z gry, zmień znów język na polski. Miłej gry.

 

solution. applies to the Polish version. Changing the language in the origin application. you choose the game, give the properties, change the language to English, wait until it downloads the update, run it, log in, change your screen settings, quit the game, change the language to Polish again and play !! EA for this solution a bottle of vodka.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (2 885 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

★★★ Novice

Problem dotyczy tylko POLSKIEJ WERSJI.

 

Oto rozwiązanie!!! 

Otwórz origin, wejdź w ustawienia gry CnC4  zmień język na angielski, poczekaj aż się zaktualizuje, uruchom ,zaloguj się, wyjdź z gry, zmień znów język na polski. Miłej gry.

 

solution. applies to the Polish version. Changing the language in the origin application. you choose the game, give the properties, change the language to English, wait until it downloads the update, run it, log in, change your screen settings, quit the game, change the language to Polish again and play !! EA for this solution a bottle of vodka.

 

Wiadomość 2 z 7 (2 886 wyświetleń)

Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

★★★ Newbie

Witam mam ten sam problem gra się nie uruchamia , zmiana języka na angielski nie pomaga .

 

Wiadomość 3 z 7 (2 772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

★★★★★ Newbie
@Dzudzu81 Działa! jesteś Super Gość! Pozdro Standard smile PS. EA powinni Ci coś odpalić za to :D
Wiadomość 4 z 7 (2 713 wyświetleń)

Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

★★★ Newbie

Cześć

 

Mam ten sam problem tylko w nowej aplikacji EA app nie  da się zmienić języku w ustawieniach na angielski,

 

Jak mam to zrobić?

 

Dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 7 (894 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

★★★ Newbie

Przy uruchamianiu mam taki błąd jak w załączniku.

 

Pomocy prosze!!!

Wiadomość 6 z 7 (893 wyświetleń)

Dot.: command and conquer 4 not working, game crash

★ Novice

Mam ten sam komunikat. Już mnie krew zalewa bo nie wiem jak mam ten problem rozwiązać


@Wojo196  napisał/a:

Przy uruchamianiu mam taki błąd jak w załączniku.

 

Pomocy prosze!!!


 

Wiadomość 7 z 7 (712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem