Dot.: Zmiana ustawień graficznych

autor: Xaron
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★★★★ Novice
mam tak samo inne gry śmigają...a ta raz dobrze a raz ściny że nie da się grać...
Wiadomość 11 z 15 (1 071 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Spróbujcie jeszcze doinstalować poniższy pakiet DirectX oraz sprawdźcie czy posiadacie najnowszą aktualizację od strony Windows 10 (1809):

 

1. DirectX + restart komputera

 

445322321.png

 

2. Aktualizacja Windows 10 1809 - link do pobrania

 

3. Reset ustawień gry:

 

  1. Zmień nazwę folderu Anthem w %USERPROFILE%\BioWare\Anthem na Anthem kopia
  2. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  3. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  4. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Anthem  %USERPROFILE%\BioWare\Anthem oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

4. Opcja Napraw - prawy klik na grę w Origin i wybieramy Napraw - spowoduje to sprawdzenie plików pod kątem integralności.

 

 

Oczywiście ilość klatek będzie się zmieniać od rodzaju aktywności itp. jednak osobiście nie odczułem, aż takich wahań. O jakich konkretnie spadkach klatek mowa? Jeśli możecie podesłać dodatkowo raporty DXDIAG to możemy coś jeszcze podpowiedzieć. Wink

 

 

Wiadomość 12 z 15 (1 066 wyświetleń)

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

a co jeśli w moim przypadku u mnie nie ma folderu ANTHEM...szukam go i poza zainstalowaną grą nie mam nic więcej...żadnych ustawień nie mogę zmieniać...(w grze) mam tylko ten: C:\BioWare\Anthem w C:\USERS nie ma kompletnie nic uruchamianie origin i gry jako administrator nie pomaga wygląda to tak jakby mi się ten folder nie utworzył?

Wygląda na to że gra nie chce utworzyć tego folderu %USERPROFILE%\BioWare\Anthem po prostu go nie mam mogę grac tylko na ustawieniach domyślnych nic nie da się zmienić włącznie z ustawieniami dźwięku...

Wiadomość 13 z 15 (1 053 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

Community Manager (retired)

@Xaron  

 

Jeśli gra z jakichś przyczyn nie tworzy folderu z ustawieniami w Dokumenty\Bioware\Anthem - wtedy zerknij tutaj i wykonaj kroki analogicznie do Anthem. Wyglądać to może na problem z nazwą konta Windows albo uprawnieniami lub Windows Defender. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 14 z 15 (1 004 wyświetleń)

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Dzięki pomogła zmiana ustawień w Windows Defender:
Ochrona przed wirusami i zagrożeniami>> zarządzaj ustawieniami
1.>>zarządzaj kontrolowanym dostępem do folderu>>zezwalaj aplikacji na dostęp przez kontrolowany dostęp do folderu>> tutaj dodałem pliki anthem.exe i AnthemTrial.exe z folderu z zainstalowaną grą Anthem
(folder dokumenty mam ustawiony jako chroniony.)
2. Wykluczenia
>> dodałem cały folder z zainstalowaną grą Anthem.
Nie wiem która z tych czynności pomogła ale działa mogę zmieniać ustawienia. Folder Anthem na c w dokumentach się utworzył więc jest ok.
Wcześniej miałem tak że jak defender cokolwiek blokował dostawałem powiadomienie...tym razem nic chyba zablokował mi utworzenie folderu Anthem po cichaczu o niczym nie mówiąc... mało zabawne ;/...Co najlepsze w Windows defender można podejrzeć ostatnio zablokowane aplikacje...gry Anthem oficjalnie nie blokuje oszust jeden wtf...

Wiadomość 15 z 15 (1 684 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem