Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

autor: Yoongri
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

★★★ Newbie

Mam problem z instalacją gry Wiedźmin 3 przez EA. Po pobraniu gry w 100%  następuje weryfikowanie plików po czym wyskakuje komunikat :" Instalacja nie powiodła się. Ostatnie etapy instalacji nie poszły zgodnie z planem. Spróbuj ponownie". 

Próbowałam już odinstalować aplikację EA, EA recovery, uruchamiać aplikację jako administrator i dalej nic. 

Gra została zakupiona jeszcze na Origin gdzie nie było żadnych problemów z jej instalacją.

Wiadomość 1 z 15 (1 653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

Community Manager

Hej @Yoongri 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

Sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się również jeśli zarówno jak folder instalacji gry i EA app będą znajdowały się na tej samej partycji komputera. 

Wiadomość 2 z 15 (1 589 wyświetleń)

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

★ Novice

Mam identyczny problem. U mnie faktycznie wynikało to z faktu instalowania na innej partycji, niemniej fajnie by było, gdyby taka możliwość istniała. Większość rozsądnych użytkowników ma partycję systemową oraz partycję (większą) z danymi... EA – proszę rozwiązać ten problem, bo trochę wstyd…

Wiadomość 3 z 15 (1 462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Wiedźmin 3:Dziki Gon instalacja EA APP

[ Edytowane ]
★★ Novice

Wiedźmin 3:Dziki Gon pobiera całą zawartość jednak po pobraniu i dalszej instalacji wyświetla komunikat: "Instalacja się nie powiodła Ostatnie etapy instalacji nie poszły zgodnie z planem. Spróbuj ponownie." Czyszczenie pamięci podręcznej EA APP nic nie daje. przeinstalowanie EA APP tak samo. proszę o pomoc z góry dziękuję.

Wiadomość 4 z 15 (1 473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

★ Novice

Instalacja na tej samej partycji kończy się tym samym błędem.

Wiadomość 5 z 15 (1 446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

Community Manager

Hej @AdmireMyDivinity 

 

Dzięki za odpowiedź i sprawdzenie kroków. 

 

Powiedz nam, jaką wersję gry posiadasz (gra roku/standardowa) 

Wiadomość 6 z 15 (1 395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

★ Novice

Edycja Gry Roku, Windows 11

Wiadomość 7 z 15 (1 385 wyświetleń)

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

u mnie tak samo Edycja Gry Roku, tylko, że windows 10 pro. instalacja gry w tym samym katalogu co EA APP nic nie daje. dodatkowo dodam że inne gry np Need for Speed Most Wanted działa bez problemu

Wiadomość 8 z 15 (1 382 wyświetleń)

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

Community Manager

Dzięki za podane informacje @AdmireMyDivinity @H0OLS, przekażę je do odpowiedniego zespołu. Dam Wam znać jak otrzymam informacje zwrotne na temat rozwiązania tego problemu. 

Wiadomość 9 z 15 (1 320 wyświetleń)

Dot.: Wiedźmin 3 problem z instalacją gry

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Otrzymałem informacje o aktualizacji po stronie serwera mającej na celu rozwiązanie napotkanego przez Was problemu. 

 

Przed przystąpieniem do pobierania gry wyczyśćcie pamięć podręczną programu. 

Wiadomość 10 z 15 (1 134 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem