Utracenie konta w Plants and Zombies 2

autor: xSTAFFIx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracenie konta w Plants and Zombies 2

★★★ Newbie

Witam

Od kilku miesięcy gram w Plants and Zombies 2 wersja na androida, cały czas gra zalogowana była przez email na moim koncie, nie było wylogowywane. Wczoraj wieczorem gdy weszłam do gry, konto nagle było wylogowane, a po zalogowaniu przez email kazało mi ustawić nazwę użytkownika od nowa i zacząć od nowa grę. Nie wiem gdzie podziało się moje stare konto i jak je odzyskać. Czy ktoś miał podobny problem i chciałby mi jakoś pomóc?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wiadomość 1 z 2 (211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utracenie konta w Plants and Zombies 2

Community Manager

Hej @xSTAFFIx

 

Jeśli Twój progres był zapisany na koncie Google, to istnieje szansa że przy pierwszym uruchomieniu gry zalogowałaś się innym adresem email. Pomyśl nad innymi adresami e-mail, które mogłaś wykorzystać i zaloguj się ponownie do gry. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (187 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utracenie konta w Plants and Zombies 2

Community Manager

Hej @xSTAFFIx

 

Jeśli Twój progres był zapisany na koncie Google, to istnieje szansa że przy pierwszym uruchomieniu gry zalogowałaś się innym adresem email. Pomyśl nad innymi adresami e-mail, które mogłaś wykorzystać i zaloguj się ponownie do gry. 

Wiadomość 2 z 2 (188 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem