UFC 3 BUG

autor: majtkibezt1994
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

W grze UFC 3 w trybie ultimate team w Mistrzostwach Ultimate(walki przeciw innym graczom) nie widzę kondycji ani wytrzymałości przeciwnika. W każdym innym trybie wszystko jest okey. Zdarzyło się to wczoraj, myślałem że "samo się naprawi", ale tak się nie stało. Dodam jeszcze że powiedzmy o godzinie 15.00 walczyłem i wszystko było okey, nic nie zmieniając w ustawieniach itd, odpaliłem kolejną walkę i  miałem takie coś. Mam nadzieję że zdjęcia ułatwią rozwiązanie problemu. 

Wiadomość 1 z 3 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: UFC 3 BUG

★ Novice

Wszędzie mnie zbywają. Napisałem tutaj, 0 odpowiedzi, napisałem przez jakiś zasrany formularz zgłoszeniowy, to wyskoczyło że sprawa załatwiona, a tu *. Kolejna próba przez formularz, żeby ktoś zadzwonił i... Dzwoni do mnie ktoś z Kalifornii. Szkoda, że nie z Ugandy. Pieniądze na drzewie nie rosną, nie będę płacił 192381283$ za pogawędke z gościem z drugiego końca świata. Po coś to forum tutaj jest, ktoś wywalił moje pytanie ze złego działu więc jakiś administrator to ogarnia, więc proszę się zmobilizować i rozwiązać mój problem.

Jedynie pan na infolinii coś próbował pomóc.

 

 

Co do samego problemu to dodam, że w walkach przez neta, ale nie w trybie ultimate wszystko jest normalnie.

Wiadomość 2 z 3 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: UFC 3 BUG

★ Novice

Zdenerwowałem się wczorajStandard smile Co do mojego problemu to po kilku próbach naprawienia problem nie ustąpił. Jedna rzecz którą zauważyłem to, że na początku rundy dosłownie na ułamek sekundy pokazuje się kondycja przeciwnika i znika i tak już do końca rundy. Jak ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić będę wdzięczny za pomoc. Płyta nie jest uszkodzona, właściwie od 4 miesięcy siedzi w napędzie(inne gry w które gram są kupione bez pudełka).

 

Pozdrawiam i liczę na to że ktoś się nade mną zlituje i mi pomożeStandard smile

Wiadomość 3 z 3 (365 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem