Dot.: The Simpsons: Tapped Out przestaje działać podczas próby uruchomienia gry

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Simpsons: Tapped Out przestaje działać podczas próby uruchomienia gry

★★★ Newbie

Tak jak w tytule, gra za każdym razem gdy próbuję ją uruchomić będąc zalogowanym na moje konto EA "przestaje odpowiadać". Dodam, że gra uruchamia się i mogę grać gdy się wyloguję i gram w trybie "Play as Anonymous". Bardzo zależy mi na kontynuowaniu gry, gdyż miałem około 45 poziomu.

Gram na telefonie działającym na systemie Android.

Wiadomość 1 z 2 (259 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Simpsons: Tapped Out przestaje działać podczas próby uruchomienia gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Bartge18 Witaj!

 

Jeśli chodzi o TSTO, zapraszam na oficjalne forum tutaj - jeśli masz zapytania co do funkcjonowania samej gry. Z Twojego opisu wynika, iż możliwe, że doszło do uszkodzenia zapisu na Twoim koncie. W takich sytuacjach możliwe jest tzw. cofnięcie progresu, jednak musisz znać datę przed którą problem nie występował i wtedy skontaktować się z naszym działem pomocy. 

 

Możesz na początek spróbować jeszcze kroków technicznych opisanych w tym miejscu

 

PS. Przed kontaktem przygotuj najlepiej tzw. Mayhem ID.

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (249 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem