Spore-nieudane logowanie

autor: SuperPiotr06
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Spore-nieudane logowanie

★★★★★ Newbie

Witam,

mam problem z zakupioną na Steam grą Spore. Podczas próby zalogowania do konta EA pojawia się napis ,,Podczas rejestracji wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Proszę o szybką pomoc. Daję załącznik:

Wiadomość 1 z 6 (6 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Spore-nieudane logowanie

Community Manager (retired)

Witaj @Dominis_Garncarz

 

Jeśli masz problemy z połączeniem z serwerem Spore, polecam kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy technicznej. Może być to związane ostatnią aktualizacją, ale konsultant po weryfikacji Twojego konta będzie w stanie udzielić Ci potrzebnych informacji oraz pomocy Standard smile

 

Pozdrawiam i koniecznie daj znać czy się udało!

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (6 540 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Spore-nieudane logowanie

Community Manager

Hej @SuperPiotr06

 

Z racji tego, że Twój problem może być powiązany z tym, że logujesz się na niewłaściwe konto, sugerowałbym bezpośredni kontakt telefoniczny z nami. Poprzez forum nie możemy udzielać informacji na temat kont Standard smile 

Wiadomość 2 z 6 (6 166 wyświetleń)

Dot.: Spore-nieudane logowanie

★★★ Newbie

Witam, mam konto na EA i powiązane na Origin, dzisiaj kupilam dziecku spore i dodatek do niej ale na steam O_o

gra pobrana klucz aktywowany,,, po włączeniu zalogowałam się na moje konto EA jak kazali, wszystko się zgadza ale wyskakuje jakaś wiadomośc ze wystąpił błąd podczas łączenia z serwerem spore (na stronie Spore.com też się zalogowałam bez problemu) Twój kompute może nie byc podłączony do internetu...sprawdz połaczenie lub odwiedź spore.com,, internet mam na spore zalogowano więc proszę powiedzcie o co chodzi

Wiadomość 3 z 6 (6 161 wyświetleń)

Dot.: Spore-nieudane logowanie

Community Manager (retired)

Witaj @Dominis_Garncarz

 

Jeśli masz problemy z połączeniem z serwerem Spore, polecam kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy technicznej. Może być to związane ostatnią aktualizacją, ale konsultant po weryfikacji Twojego konta będzie w stanie udzielić Ci potrzebnych informacji oraz pomocy Standard smile

 

Pozdrawiam i koniecznie daj znać czy się udało!

Wiadomość 4 z 6 (6 541 wyświetleń)

Dot.: Spore-nieudane logowanie

★★★★★ Newbie

Radzę skopiować kod produktu do origin. Aby to zrobić musimy nacisnąć plus w bibliotece. Pojawią nam się dwie opcje "Dodaj grę z poza Origin" i "Wykorzystaj kod".Naciskamy to drugie i wpisujemy kod. Po wpisaniu gra w pojawi się w bibliotece origin. Teraz włączamy grę na steam i wszystko działa (przynajmniej u mnie).

 

 

 

 


Dominis_Garncarz napisali:

Witam, mam konto na EA i powiązane na Origin, dzisiaj kupilam dziecku spore i dodatek do niej ale na steam O_o

gra pobrana klucz aktywowany,,, po włączeniu zalogowałam się na moje konto EA jak kazali, wszystko się zgadza ale wyskakuje jakaś wiadomośc ze wystąpił błąd podczas łączenia z serwerem spore (na stronie Spore.com też się zalogowałam bez problemu) Twój kompute może nie byc podłączony do internetu...sprawdz połaczenie lub odwiedź spore.com,, internet mam na spore zalogowano więc proszę powiedzcie o co chodzi


 

Wiadomość 5 z 6 (5 782 wyświetleń)

Dot.: Spore-nieudane logowanie

★★★ Newbie

Dzięki. U mnie też działą

Wiadomość 6 z 6 (3 838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem